Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

5-8 травня молодь з усіх регіонів України збереться у лісі на межі Тернопільської та Рівненської областей. На місці історичної події — бою УПА проти НКВС у квітні 1944 року — проходитиме найбільша спортивно-патріотична гра України “Гурби-Антонівці”, яка чотирнадцятий рік поспіль збирає більше 400 молодих людей.

Наймасштабніша спортивно-патріотична теренова гра України “Гурби-Антонівці” розпочала реєстрацію учасників.

Новий випуск глянцю «Дня» - «Маршрут №1» - заряджає на рух. І на радість.

В Об'єднаних Арабських Еміратах з'явиться міністр щастя.

Сьогодні Україна відзначає День соборності - день об'єднання всіх українців у єдину націю. Відчуття єдності, відчуття народу, нації - дуже важливі сьогодні. Концентрація на тому, що об'єднує, а не на тому, що роз'єднує і сіє ворожнечу.

Сьогодні - Святвечір. Переддень Різдва Христового. Українці здавна особливо святкували втілення Сина Божого в людину. Природа сприяє цьому... Нинішня зима хоч і спізнилася, але принесла нам достатньо снігу з новорічним і різдвяним настроєм. Христос ся рождає!

25 грудня частина християн - католики, протестанти і деякі православні Церкви - святкують Різдво Христове. Сьогодні Різдво Сина Божого відзначають, окрім католицької Церкви, й такі православні Церкви як Константинопольська (крім Афону), Антіохійська, Александрійська, Кіпрська, Болгарська, Румунська, Албанська та Грецька Церкви. Вітаємо ж усіх братів і сестер, котрі сьогодні святкують народження Ісуса. Миру й любові усім нам!

Саме так називається книга про янголів, яку привезуть до Черкас українські письменниці-фантастки Дара Корній і Тала Владмирова. Презентація відбудеться 8 жовтняо 18.00 під час зустрічі з письменницями в Черкаському художньому музеї в рамках фестивалю «Три крапки», який організовує МГО «Книжковий маестро» спільно мерією міста Черкаси.

Алкоголь стає причиною 33% смертей серед молоді в Україні. І це не просто сумна статистика, а справжня трагедія для нашого суспільства. Адже, незважаючи на страшні цифри, ми продовжуємо підтримувати цю нестерпну легковажність буття.

24 весерсня о 16:00, у Художньому музеї відбулася персональна виставка Олександра Шаповалова «Хром-кобальт». Художник презентуавав більш ніж 27 робіт, в основному пейзажі Черкас.