Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

Сьогодні святкуємо Міжнародний день Щастя!

Шановні читачі НародUA, друзі! Вітаємо вас із Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році всім нам миру й любові. Нехай постійно в нас народжується й живе добро.

Вселенський Патріарх Варфоломій 15 червня прибув на грецький острів Крит, де скликає Святий і Великий Собор Православної Церкви. Про це повідомляє прес-служба Собору.

Близько 400 патріотів зібралися на чотирнадцяту спортивно-патріотичну теренову гру “Гурби-Антонівці”, яка щороку відбувається на місці найбільшого бою в історії УПА - у лісовому масиві між Тернопільщиною та Рівненщиною.

Молодь зі всієї України провела дводенні волонтерські роботи з реставрації музейного комплексу «Табір ВО УПА «Волинь-Південь»  в Шумських лісах, що на Тернопільщині. Волонтерська робота з впорядкування музейного комплексу – це частина всеукраїнського заходу – спортивно-патріотичної гри «Гурби-Антонівці», яку вже 14 років поспіль проводить «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Світлий день. Великдень. Час, коли ми намагаємося відійти від усіх турбот, проблем і суєти. Прагнемо увібрати якомога більше світла й добра. Христос воскрес! Воістину воскрес! Кожного разу ці тисячолітні слова наче набувають нового змісту, нового життя.

Цієї весни у багатьох містах України можна спостерігати незвичну картину: у парках чи скверах, хлопці і дівчата масово і регулярно займаються боротьбою. Вони готуються до участі у найбільшій в Україні спортивно-патріотичній грі «Гурби-Антонівці». 5-8 травня у лісах Тернопільщини, на місці історичного бою УПА проти НКВС, відчайдушним учасникам знадобиться багато витривалості, сили, знань та умінь, аби здобути перемогу над суперником в «іграшковій» війні.

Хто б міг подумати, що війна, яка розділяє Схід та Захід, навпаки, обєднає всіх українців. Ми стали ближче один до одного, і це найголовніше. Нещодавно українська молодь мала чудову можливість зблизитися ще більше і знайти друзів з усіх куточків України. Адже в кінці березня відбулася щорічна молодіжна Альфа-конференція, на яку поїхали люди з різних регіонів.

Назарчик із числа тих, кого прийнято називати особливими дітками. З народження він бореться за право на щасливе дитинство. Крок за кроком наближається до своєї мрії – почати ходити.

Щовесни на межі Тернопільської і Рівненської областей збираються молоді націоналісти, аби протягом 60 годин позмагатися за перемогу у найбільшій в Україні тереновій грі “Гурби-Антонівці”. Та це не “змагання заради змагання” - уже 14 років організатор гри, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, вкладає у чотириденний захід більш глибокий сенс.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»