Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Груд 2011

Соціальна реклама United colors of Benetton: український варіант

Читайте більше в рубриці Громадські ініціативи
 

 

оцілунок замість ненависті" - таку гуманістичну кампанію, як знаємо, розгорнула компанія Benetton. Щоправда, поширює вона ідеї добра і любові доволі оригінально: поцілунками губи-в-губи відомих політиків та релігійних діячів. Білий дім Сполучених Штатів вже висловив обурення щодо поцілунків Обами з головою КНР Ху Цзіньтао і президентом Венесуели Уго Чавесом.

А поцілунок  Папи Римського Бенедикта XVI і єгипетського імама Ахмеда ат-Тайіба викликав настільки негативний резонанс з боку миротворчого Ватикану, що компанія була змушена просто зняти звідусіль ці плакати.

Утім, Україна може бути взірцем унікальної толерантності політичних "еліт" одне до одного. Попри зовнішні "війни" та рідкісні, періодичні й нетривалі "відсидки" тих чи інших діячів.

 Дехто бачить у цих гуманістичних плакатах якісь гомофільські чи непристойно сексуальні речі, дехто - образу гідності...

ben2

Папа Римський Бенедикт і єгипетський імам Ахмед. Католицька Церква не перейнялася миротворчістю ідеї й заборонила її. Фото Associated Press

 

Про доречність таких поцілунків можна, звісно, дискутувати. Але те, що світ потребує якісь такі провокативні кампанії, які б загострили увагу людей на засиллі ненависті, жорстокості й терпимості - це, очевидно, не піддається сумніву.

ben1

Скандальні фотографії в центрі Риму. Фото Reuters

 

ben3

Непримиренні Франція та Німеччина - Саркозі та Меркель - прагнуть любові замість ненависті. Фото з сайту Benetton Group

 

ben5

Південна та Північна Корея миряться. Хай буде так. Фото з сайту BG

 

ben6

Лідерам США і Китаю нема про що сперечатися. І цей плакат має всі шанси зникнути вулиць... Фото з сайту BG

 

ben4

Палестині та Ізраїлю теж настав час помиритися. Фото з сайту Benetton Group

 

Україна, в свою чергу, теж розірвана нетерпимістю, передусім "регіональною", характерною достатньо примітивним общинам. Згадуються 90-ті роки минулого століття із поширеним "світоглядом" майже в усіх містах, що зводиться до однієї фрази: "Ты с какого района, парниша?"

2000-ті принесли ще одну доведену до страшних масштабів нетерпимість: Донбас проти Західної України.

Втім, ці технології протистояння розігрують, як правило, ті, хто звик бути дуже толерантним і переходити з однієї влади в іншу, з однієї політичної команди в іншу. Але, на жаль, ця толерантність стосується не народу, а своєї "касти" -  владної "еліти".

Інколи складається враження, що попри стихійні конфлікти при чергових переділах власності ці люди загалом дуже толерантні одне до одного. А перед народом розігрують шоу-війни, щоб просто чергувати між собою періоди владарювання і не допустити до управління країною інших.

Виникає тільки одне питання - коли в "еліти" з'явиться толерантність до народу?

У Benetton, звичайно, гарно попрацювали у різних програмах з обробки растрової графіки, щоб примирити світових антагоністів.

Вони, мабуть, і не підозрювали, що в Україні й не потрібно, як то кажуть,  "фотожаб", щоб побачити на фото обійми політичних "ворогів".

Для того, щоб продемонструвати світові і самим згадати толерантність українських політиків ми склали певну, далеко не вичерпну, підбірку фото, легкодоступних в мережі.

Використані фото прес-служб Президентів і Урядів України різних часів, Української правди, УНіАН, ОБОЗу, Главреду, Кореспондента, Censor.net та інших видань.

Тож полюбіть, політики, одне одного й полюбіть народ наш. Хай буде так.

Юлія Тимошенко

tymoshyanyk2

Хай буде мир між Тимошенко і Януковичем

tymosh tymoshlytv2

tymoshyuscch

Тимошенко і Ющенко, сподіваємося, теж помиряться швидко

yatsen

Якщо Арсеній Яценюк не посягне на лідерство в опозиції й рейтинг Юлії Тимошенко - і тут буде щастя та любов

53

Вікторе Федоровичу, ну годі, не переграйте, а то, дивись, буде й третя "ходка"... Починається нова гра. Знову два супертяжі витіснять усіх і... Юля Володимирівна стане президентом.

Володимир Литвин

45

Володимир Литвин - зразок терпимості. Ще з часів Леоніда Кучми він не перший, але... при всьому

241251

І з Віктором Януковичем Володимир Литвин знайшов мир і добробут

lytv2

Головне - щоб вони поділили цей пиріг з миром і любов'ю

lytv

Ще Леонід Кучма оцінив толерантність Володимира Литвина

yanyklytvkuchma

Янукович, Кучма і Литвин ідуть з миром і підуть з миром. Є надія. що мир таки залишиться народу

 

Юрій Луценко

Однозначно, Юрій Луценко - як то кажуть, "жертва режиму". Віримо, що ненадовго. А все так гарно починалось.

Чудесна кар'єра молодого комсомольця, наближення до Олександра Мороза з перспективою і амбіціями згодом очолити Соціалістичну партію... Потім - свій проект "самооборони" й праця в рамках досі ідеологічно "некошерної" "Нашої України" з Ющенком. Далі - чергова еволюція й наближення до самої Юлії Тимошенко. Висока чиновницька посада...

Але все ж є одна недобра звичка в Юри. Ні, не те, що ви подумали - не випивка. Та й не до цього вже, мабуть, буде - печінку доведеться краще берегти.

Язик - ворог його. Так, надто любить він "ляпати" наліво і направо, складати непристойні політичні анекдоти й байки, "заливати" й "закидати"... А, може, інколи й не відрізняє їх від реальності. Та й журналістам подобається: що не слово - то анекдот, "перл" чи скандал.

Вже й отримував по пиці, вже й колишніх соратників тіпає при згадці про нього, але що тут зробиш, коли це - слабке місце й одночасно секрет просування й "слави". Кинеш "ляпати" - кінець кар'єри.

moroz_i_lucenko lutsmoroz

Олександр Мороз - політичний батько Юрія Луценка

luts  ahmetluts

Екс-міністр МВС і, без сумніву, майбутній міністр за президентства Тимошенко любить цілуватися із шефинею. А от з Ахметовим це виходить рідко.

05  фото Луценка

lutszviag

Юрій Луценко цілується із Юхимом Звягільським. Фото з pauluskp.livejournal.com

фото Луценка, Ахметова і Колесникова

Сподіваємося, що "війна" із "стовпами" регіоналів у Юрія Луценка скінчиться мирно й радісно, як ці посмішки. Фото з pauluskp.livejournal.com

 

Олександр Мороз

Якщо мова вже зайшла за Сан Санича - кілька фото, що називається, до портрету

moroz4  moroz-ushenko-timoshenko-zincenko

Олександр Мороз одного дня вирішив публічно "воювати" з Кучмою. 2004 року він, довго вагаючись між Кучмою-Януковичем і Ющенком таки вибрав останнього.

morozyansymon  nachalos

Олександр Мороз відтак відійшов від Ющенка до Януковича. Він завжди був "золотою акцією", аж доки одного разу не потрапив до парламенту.

morozkucma

Так усе починалося

 

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - ще один вихованець Віктора Ющенка та інших "старших товаришів". Поки що гарно говорить про реформи, "чистки", "фронти перемін". У конкретних справах в ім'я цих ідей, щоправда, поки що непомічений. Та й оточення, в центрі й регіонах, поки нічого нового не віщує. Однак гравець, як кажуть, молодий і дуже перспективний, адже головний аргумент нинішніх політиків, рейтинг, росте в нього як у дитинстві - стабільно. Так що гарне чиновницьке крісло в Тимошенко він в майбутньому має шанси отримати. Може, й прем'єрство? "Правільним путьом", одним словом...

29

Арсеній Яценюк з Іваном Плющем, колишнім комуністом (КПРС), спікером, нашоукраїнцем, УНПістом і прихильником широкої коаліції між БЮТ, Нашою Україною і ПР

yatsyush2

Молодий і перспективний Яценюк починав у Віктора Ющенка

34

Арсеній Яценюк уже побував у кріслі спікера, тому, очевидно, захоче більшого

7565

Арсеній Яценюк і Олександр Мороз: нічого особистого

yanyats  yatsyanyk

Янукович поважає опозиціонера Яценюка і бачить його перспективи

 

Раїса Богатирьова

Жінка-політик. Достойна конкуренція Юлії Тимошенко.

Її політична кар'єра почалася в 1990-ті, коли вона була обрана депутатом ВР. До цього вона займалася медициною, зокрема акушерством, гінекологією, дітьми та матерями.

Досить швидко стає міністром охорони здоров'я. Відтак - науковий консультант Кучми, керівник фракції Партії регіонів у парламенті, член політвиконкому ПР, один із локомотивів і творців широкої коаліції, друга людина в списку ПР на вибори після Януковича, активний гравець  "змови"  щодо обмеження повноважень президента Ющенка... Непогано?

Далі - з 24 грудня 2007 року - одна з ключових фігур команди Віктора Ющенка на посаді секретаря Ради національної безпеки та оборони України. На рівних конкурує з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, що врешті-решт, перетікає у відкриту й брутальну війну між  дуже обмеженим у повноваженнях Ющенком та фактичним керівником країни Юлією Володимирівною.

Попри публічне виключення з ПР Богатирьова і далі залишається достатньо впливовою  - принаймні досі Президент Янукович так і не звільнив її з посади секретаря РНБОУ. Та й без цієї посади омолоджена пластичною хірургією політична діячка має всі шанси якось стати черговим "молодим і перспективним політиком". Чи на чолі якоїсь партії, чи увійшовши в якусь чергову велику політичну гру.

03

Богатирьова, подейкують, особливо наближена до Ахметова

bogatireva_yanukovich

Раїса Богатирьова знає слабкості Віктора Януковича

bogatyanyk

Вічна публічна усмішка Раїси Богатирьової така чарівна... А от Євгену Кушнарьову (позаду) таки не повезло

bogatbogoslovyanyk

Раїса Богатирьова поруч із чорною конячкою Віктора Януковича Інною Богословською

bogat

Раїсу Богатирьову оцінив і Віктор Ющенко

bogatyr2

kuchmabogat

Куди ж Раїсі Богатирьовій без "батька" - Леоніда Кучми - та майора Мельниченка

 

Віктор Балога

Це той, про якого Віктор Ющенко сказав: "Балога це я". Що тут ще додати? Знайшов гарне місце і в команді Віктора Януковича. Можливо, з часом Віктор Федорович скаже: "Балога це ми, Балога - це всі ми..."

50

baloga2  3340

Здавалося, союз Ющенка і Балоги - вічний. Навіть "Нашу Україну" в багатьох регіонах фактично розпустили і злили в "Єдиний Центр" Віктора Балоги

yanyushch

Віктор Балога робить ставку між Ющенком та Януковичем

baloga

Віктор Янукович і Віктор Балога знають, хто тут вирішує...

 

Віктор Ющенко

Мабуть, Віктора Ющенка найскладніше аналізувати. Залишимо поки цю справу на потім. Наразі - просто кілька штрихів.

Банкір, керівник Нацбанку, вводить гривню, стає прем'єром, в найкращих стосунках з Кучмою (називає його "батьком") аж до критики останнім прем'єрської діяльності Ющенка в 2001 році.

Далі - різке політичне зростання. Очолив опозицію, потрапив в парламент, вибори-2004, боротьба з Кучмою-Януковичем, погрози, жорстка блокада, отруєння діоксином, спотворення обличчя, Помаранчева революція, Президентство, лікування, обмеження повноважень, війна з екс-союзницею - з Тимошенко, її відставка. Врешті. вона знищила його, а Ющенко подає прем'єрство кандидатуру "ворога" Януковича...

Він не здійснив радикальних реформ. та й втратив усі повноваження. Йому готові були дати право одноосібно милувати-розстрілювати десятки мільйонів людей, але він не був готовий радикально змінити країну. І тому став найбільшим розчаруванням чи не двадцятиліття, хоч і, можливо, був найкращим президентом за цей час.

88

Юлія Тимошенко й Віктор Ющенко на Майдані: після отруєння, але до найжорстокішої війни колишніх найбільших союзників

ahmetov7

Ющенко, Ахметов, Звягільський, Колесников. 2001 рік.

plushchkuchmayushch

Іван Плющ, Леонід Кучма та Віктор Ющенко весело садять дерева. Той же 2001 рік. Ще до "війни".

yush2

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко: вічна любов і вічна війна?

moroz

Сан Санич і два Віктори

72272

Святковий поцілунок Вікторів

Мир вам усім.

 

Як бачимо, в українських реаліях гуманістам Benetton не знадобиться й фотомонтажу. Однак наші гуманісти теж уже зайнялися примиренням і в мережі вже з'явилася, скажімо, ось це фото.

tymoshyanyk

Так бачать люди любов Віктора та Юлі. Монтаж з сайту hannaukr.livejournal.com


Даруйте, але ми теж не втрималися від спокуси розважитись, але аж ніяк не образити чиїсь політичні почуття. Тож посміхніться.

yanyktymoshenko

Колаж невибагливий, звісно, але, може, хоч після цього Віктор Янукович таки відпустить "жертву режиму"?

yanyktymoha

Коли ж, нарешті, вони помиряться? Вже ж колись були такі близькі: і майже домовилися...

koleslutsenko

Через ...надцять років вони зустрілися в одній камері.

- Слыш, Юра. Мы ж этих лохов так розводили, так розводили....

- Мда, Боря, еще не вечер, может, голодовку? Не, было уже... а давай кто-то из нас понарошку утонет в параше, а я в Европейском суде заявлю об ужысных пытках и античеловеческом, фашистском облике этого народа? Ну и как следует помяну чефиром?

 

Утім, зараз не до футуризму. Шкода Юрія Віталійовича, звісно. Сподіваємося, він не піддається тортурам. Бажаємо йому якнайшвидше стати вільною людиною або хоча б прем'єром, віце-прем'єром чи міністром після перемоги Юлії Тимошенко.

 

Поділіться з друзями: