Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Груд 2014

«Вогні Христового Різдва»

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

«Популяризація духовних та сімейних цінностей» – ось яку мету поставили перед собою організатори фестивалю «Вогні Христового Різдва». Адже важливо, аби у кожній сім'ї була взаємодопомога, підтримка та спілкування.

− Сьогоднішній фестиваль – це наш третій соціальний проект. Будь-який напрям наших проектів стосується саме духовних та сімейних цінностей, які хочеться популяризувати. Адже українці наповнені цими цінностям. Для нас важливо, щоб сім'ї були щасливими, щоб були мама, тато й діти, − зазначила Світлана Устинова, співробітник центру розвитку сім'ї, співорганізатор заходу.

Розпочався фестиваль із благословення пастора церкви «Блага вість» Юрія Бієвця та настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької церкви отця Юліана Шеремета. Далі естафету у привітанні перейняла і талановита молодь Черкас. Ансамбль «Карамель» вітав гостей свята новорічними піснями. Вміння у бойовому мистецтві демонстрували і вихованці Черкаської школи бойового гопака.

 

3fdhbd

Погрітися можна біля сімейного вогню

 

5fdg

Юні козаки та козачки готуються до виступу

 

6df

Віфлеємська зірка

 

На заході діяли активні точки, де на кожного відвідувача очікували приємні враження. Перш за все, варто виокремити вертеп як найголовніший символ Різдва.

Вертеп − це невеличка ділянка землі, огороджена дерев'яним тином, за яким пасуться осел та дві милі овечки. Поруч розташована солом'яна хатина, в якій лежить запеленена лялька, яка символізує народженого в цей день Сина Божого.

 

1g3f

Фрагмент Різдвяного вертепу

 

Який же вертеп без овець? Адже ці тварини теж є невід'ємною частиною вертепу. Усі охочі могли сьогодні сфотографуватися та погодувати братів наших менших.

 

4d1d

А ось і ці, славнозвісні овечки

 

4f1

 

Завітали на свято й Мудреці. Це люди, які, за біблійними переказами, прийшли привітати Марію та Йосифа з народженням сина та поклонитися Христу. Мудреці радо спілкувалися з малечею та вітали з наступаючим Новим роком. У дарунок від Мудреців дітлахи отримали солодкі подарунки - пряник у формі Віфлеємської зірки.

 

2f1f

Мудреці з задоволенням вислухали кожну дитину та привітали зі святом

 

На відвідувачів також очікували майстер-класи, лотереї та інші подарунки. Хоча, за словами організаторів, для малечі найкращий подарунок – це час, який вони провели разом зі своїми батьками. Адже цей момент не замінять ніякі дарунки та солодощі.

 

Фото Яни Надолінської

Поділіться з друзями: