Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2015

У Моринцях відбувся другий Ше.Fest. Фото

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest відбувся у рідному селі Кобзаря – Моринцях – на Черкащині цими вихідними – 22-23 серпня. Відвідали Моринці близько 3-4 тисяч гостей з різних куточків України.

У рамках фестивалю діяли просвітницька галявина та галявина художника, кінопоказ та театральна сцена, ярмарка, майстер-класи народних ремесел та Велика музична сцена.

Зокрема, на просвітницьку галявину завітали знаний казкар Сашко Лірник, земляк Тараса Шевченка (народився у селі Ганжалівка Лисянського району), автор ряду бестселерів, письменник Василь Шкляр, художник, автор серії «Хрещені Вогнем» Михайло Дяченко, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, поет  та телеведучий Дмитро Лазуткін, реп-гурт «Апокриф»  з проектом «ПоРЕПаний Кобзар» тощо.

 MG 9097 MG 9142 MG 9186 MG 9203 MG 9218 MG 9226 MG 9257 MG 9264 MG 9468 MG 9532 MG 9623 MG 9670

Варто зауважити, що з Сашком Лірником та Василем Шклярем перефотографувалися чи не всі гості галявини. Сашко Лірник, як завжди, втішав моринчан та гостей села своїми казками, зокрема «Про Гандрея і яничарський скарб», «Чорта і кріпака», «Про дівчинку Варочку і козака із запроданою душею» та новою казкою до Дня Незалежності «Квітка душі».

«Тут публіка підготовлена, сюди приїжджають ті, хто хоче це почути, побачити і таке враження, що я вдома і мені легко. Часу не вистачає, мені треба більше виступати, бо люди хочуть, після концерту навіть не відпускають, на шмаття рвуть, так і має бути», - говорить Лірник.

Василь Шкляр на фестивалі у Моринцях, також представив новий твір, а саме зачитав публіці розділ з нової книги «Чорне сонце» про участь добровольчого батальйону «Азов» в російсько-українські війні.

«Вона про бійців полку «Азов», називається «Чорне сонце». «Чорне сонце» - це певний наш магічний знак, є на емблемі азовців..Це перший мій твір, де не змінено жодного імені, жодного позивного, все так , як є», - розповів Шкляр.

Відвідувачі фестивалю могли легко повчитися художній майстерності. На галявині художника працювали майстри з Черкас, Ватутіно Черкаської області, Вишгороду Київської області.

Цікаву історію розповіла художниця з Вижгороду Ксенія Ковальова. Жінка розпочала малювати у 40 років. До цього була успішною бізнес-леді. «Вирішила, що буду малювати..я поступила в університет мистецтв, зараз навчаюся на  третьому курсі образотворчого мистецтва», - сказала вона. Тепер жінка має картинну галею і дитячу школу мистецтв у Вишгороді. А на Ше.Festi жінка дарувала чудові емоції відвідувачам та картини, що вони самі ж намалювали.

Також в рамках фестивалю діяла театральна сцена («РеінкарНАЦІЯ Тараса», моновистава «Варнак»,  «Катерина») та нічний кінозал про трагічні сторінки українського народу («Поводир», «Хайтарма», «Добровольці Божої чоти»).

Та справжня спека і танці під запальні ритми українських folk та рок-гуртів розпочалися з Великої музичної сцени, де на слова Шевченка співали “Хочу Ще!”, “Колір Ночі”, «Друже Музико», «Тінь Сонця», «Вій», «Тінь Сонця», «Фліт», «ДримбаДаДзига», Merva, «Веремій», «Фіолет» та ін.

Нагадаємо, фестиваль – благодійний. У рамках проведенного аукціону картин заслуженного художника України Валерія Франчука та  молодого художника Андрія Куцаченка, продажу книг, наданих Українською видавничою спілкою імені Юрія Липи,  та збору коштів було зібрано близько 9 тисяч гривень, що будуть передані на підтримку українських військових.

 

Фото й інформація надані організаторами

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему