Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Квіт 2015

Пегасівці відкривали таємниці писанки

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Учасники гуртка «Пегасик» навчалися власноруч робити писанки у майстрині та письменниці Лідії Колесник. Під час майстер-класу вона розповіла колегам по перу, що символізує розписане яєчко, чому з такою повагою ставилися до нього наші предки і чим воно відрізняється від крашанки. Майбутні письменники дізналися, що в давнину господині, творячи писанки, закладали в них побажання і загукування любові, злагоди, врожаю, дощу чи сонця. А під час Великодня, що тривав тиждень, люди при зустрічі обмінювалися писанками.

Обравши візерунок до душі, пегасівці з допомогою майстрині нанесли його на свої майбутні писанки. Потім навели воском. Купання писанок у спеціальній фарбі зробило диво – на них з’явилися малюнки. А після того, як зняли віск зі шкарлупи, світу посміхнулися дитячі писанки.

 

1330853

 

На нарікання юних писанкарів, що лінії не такі тоненькі і рівні, як хотілося б, Лідія Колесник відповіла, що справжня писанка має бути живою, «дихати» своїми візерунками. А коли вони всі абсолютно рівні й однакові, то писанка ніби несправжня, штучна.

 

1330898

 

Коля Мироненко та Саша Огієнко створили на майстер-класі свої перші писанки. Старші дівчатка, Валерія Дмитренко та Катя Александрова, вже мали такий досвід, і з задоволенням поповнили свою колекцію. Дехто встиг зробити навіть по дві писанки. А комусь більше до душі було писати в зошитах. Тож на світ з’явилися не лише нові писанки, але й нові оповідання.

 

1330890133092913309401330946133095613309871340010

 

Олена Желєзняк

Фото - Сергій Ганницький

Поділіться з друзями: