Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Січ 2016

Магія старовини

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Унікальний старовинний одяг і прикраси представили у спеціальному фотопроекті «Магія старовини». З величезної музейної етнографічної колекції було відібрано  найцікавіші зразки традиційного українського одягу характерного для Лівобережної і Правобережної Черкащини кін. 19 -  поч. 20 ст. 

Це спільний проект Черкаського обласного краєзнавчого музею, консультанта-етнографа Олександра Самкова і майстра з виготовлення традиційних українських прикрас Юрія Коваленка.

123456789101112131415161718

Фотосесію було проведено в експозиції музею. Моделями стали наукові співробітники закладу. Зйомці передувала велика підготовча робота. Науковці, фондові працівники, фотограф протягом тижня добирали речі та створювали автентичні образи.

Натхненно працювали усі, бо це було рідне, своє. Цікаво було спостерігати, як сучасні молоді жінки, що погодилися бути моделями, спочатку почували себе трохи ніяково у незвичайному одязі.  Минуло трохи часу і у них спрацювала спадкова пам'ять їх бабусь, в поставі з'явилась неповторна чарівність української жінки, –

розповів  Олександр Самков.

Фотографу Миколі Васильєву вдалося створити образ сучасної жінки як гідної спадкоємиці кращих традицій жіноцтва.

Співпраця з майстром і дослідником Юрієм Коваленком дозволила уникнути багатьох помилок у виборі автентичних оздоб, і показати різноманітний й самобутній світ традиційних прикрас.

Ми шукаємо нові шляхи і можливості для залучення більшої кількості відвідувачів, для зацікавлення молоді та популяризації народного мистецтва. Також ці роботи стануть перспективним матеріалом для дослідників української старовини, -

зазначила директор музею Алла Кушнір.

Поділіться з друзями: