Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Вер 2012

Книжкова лихоманка у Львові

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

З 12 по 16 вересня триває 19-ий Міжнародний книжковий Форум видавців у Львові. Цьогорічний форум вражає не лише розмаїттям книжкової продукції та підготовленої насиченої програми, яка включає автограф-сесії популярних письменників, презентації нових книг, майстер-класи, акції, але й кількістю відвідувачів з різних куточків України та світу. Тому недарма девізом форуму є латинський вислів «Любов до книг нас єднає».

Головні заходи проводяться у Палаці мистецтв і біля палацу Потоцьких. Вхід платний – 10 грн, удвічі більше ніж минулого року. Традиційно, найбільшу увагу відвідувачів займають вже відомі видавництва, «перевірені».

 

220

 

Книжкова продукція «Коронації слова» збирала біля себе чи не рекордну кількість покупців. 

 

214

 

Черкаси представляло лише видавництво «Колоквіум», що на форумі видавців вже вчетверте. Продукція видавництва специфічна, адже це - академічна християнська література.

 

231

 

«Форум видавців допомагає налагодити стосунки з видавцями, обговорити спільні проекти. Чому інші видавництва Черкас не беруть участі у форумі? Скоріш за все, тому що це дуже дорого і не завжди прибутково. Минулі дві наші виставки були повністю окупні, а цього разу ще не знаю», - розповів керівник відділу реалізації «Колоквіуму» Віталій Доброштан. 

 

224

 

Видавництва зацікавлювали відвідувачів креативом та оригінальністю. Браві козаки київського видавництва «Ярославів вал» не могли залишитися поза увагою, як і продукція цього видавництва. 

 

208

 

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» залучало маленьких і великих читачів. 

 

221

 

Приваблює й оригінальне оформлення книжкового намету.

 

233

 

Автограф-сесія письменниці Галини Вдовиченко.

 

228

 

Газета «День» презентувала книги із серії «Бронебійна публіцистика».

 

183

 

240

 

Видавці брати Капранови (очолюють видавництво «Зелений пес») як завжди прибули на форум на власному «Запорожці». 

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

Поділіться з друзями: