Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2012

Черкаси відзначилися на Параді вишиванок

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

На День Незалежності у Параді вишиванок, який відбувався у Києві, взяли участь понад сім тисяч українців. Вони крокували Хрещатиком до Співочого поля, супроводжуючи 18 велетенських писанок. Писанки «вмостилися» на дерев’яних возах, у яких «впрягли» замість коней квадроцикли. НародUA побував у вирі подій і знає, чим під час ходи відзначилася черкаська делегація.

 

DSC08988

 

DSC08941

 

DSC09000

 

Писанка, яка примандрувала до Києва з Кіровограду

 

DSC09007

 

DSC09020

 

DSC09051

 

Шлях від Майдану Незалежності до Співочого поля був нелегкий. Наймолодші учасники параду дуже втомилися і раз по раз запитували, чи довго ще йти. Рятували пісні та різноманітні гасла, які черкащани постійно викрикували: «Черкаси - чайка на Дніпрі, найкраще місто на землі!», «Черкаси – це Шевченків край, свою історію вивчай!» тощо. Загалом черкаська делегація виявилася найбільш голосистою завдяки двом хлопцям, які йшли на чолі колони.

 

DSC09120

 

Сашко і Сергій розповіли, що вони представляють школу № 20, хоча вже закінчили її. Запевнили, що вони не захрипли і зовсім не втомилися викрикувати, що «Черкаси – кращі, а хто не вірить, хай перевірить!». Кожне гасло, яке вони «кидали в маси», охоче підхоплювали інші учасники делегації (а треба сказати, що їх було близько 200), тож галас стояв неабиякий.

 

DSC09159

 

DSC09102

 

DSC09103

 

Дівчинку замучили фотографи

 

DSC09214

 

Черкаська делегація була не лише найбільш голосиста, а й відзначилася найбільшою кількістю прапорів

 

DSC09026

 

Співорганізатором Параду вишиванок був співак Олег Скрипка

 

DSC09244

 

Замість бантів - синьо-жовта стрічка

 

DSC09038

 

Співорганізатор Параду вишиванок Ігор Добруцький розповів НародUA, що загальний кошторис усіх заходів, які були пов’язані із розписуванням гігантських писанок, а також із проведенням власне Параду вишиванок, склав близько двох мільйонів гривень. Поки писанки готували до урочистої ходи, Добруцький походжав Хрещатиком із повними кишенями грошей. Він продемонстрував журналістам, що в конвертику має 100 тисяч гривень (ці гроші розділили між собою три найкращі, на думку журі, писанки – з Кіровограду, Сум та Івано-Франківська, також приз глядацьких симпатій дістався писанці з міста Українка).

 

DSC09029

 

«Головний приз писанці-переможцю – так зване Золоте яйце – вручать після Параду, коли у музеї Пирогово ми зробимо експозицію. Експозиція носитиме характер українського саду на території 5 гектарів. Я зараз надзвичайно щасливий. Мені здається, я зовсім не втомився, не зважаючи на те, що вже котрий день не сплю. Але мети досягнуто, головна мета свята - відірвати людей від комп’ютера, сказати: «Друже, привіт, як живеш?!», а може зустріти долю. Вперше в Україні за 21 рік був справжній народний карнавал. Може, він не такий яскравий як в Ріо-де-Жанейро, але ви самі бачите, які бюджети міст, нема спонсорів. Ми не так добре живемо, але є початок, є фундамент, фундамент правильний. Подивіться, скільки дітей, скільки краси. Ми красива нація у красивих сорочках, ми заслуговуємо на країну, назва якої – Україна», - сказав Ігор Добруцький. У іншій кишені він носив гроші, які дісталися переможцям конкурсу на кращу жіночу, чоловічу та дитячу вишиванки, а також конкурсу виконавців українських пісень.

 

DSC09019

 

Буковинські вишиванки неперевершені

 

DSC09199

 

Тернопільська сорочка теж вражає

 

DSC09251

 

А це черкащанка Лейла Ахмед. Дівчинці 11 років. Вона теж брала участь у конкурсі на кращу дитячу вишиванку

 

DSC09037

 

DSC09053

 

DSC09054

 

DSC09154

 

DSC09059

 

DSC09109

 

DSC09042

 

d1

 

«Коли ми з Олегом Скрипкою проїжджали парад, то бачили, що Черкаси – найяскравіші. Вони постійно кричали: «Черкаси, Черкаси!», вони яскраві, дуже красивий одяг, вони гармонійно були з писанкою. Я задоволений, що Черкаси взяли участь. Пам’ятаю приємну зустріч із міським головою, і у нас недовго йшли переговори, він сказав : «Мови нема, ми беремо участь, і я все зроблю для того, щоб місто було представлено». Він викликав усіх відповідальних по цих напрямках, і вони з великим задоволенням прийняли пропозицію. Найприємніші враження від Черкас, і найкращі сердечні побажання черкащанам», - сказав Ігор Добруцький.

 

Наостанок він поділився планами щодо проведення Параду вишиванок у наступному році.

 

«Замість писанок у різних містах будуть розмальовувати велетенських химерних звірів», - запевнив Добруцький.

 

DSC09003

 

Вишиванка пасує не лише українцям

 

DSC09255

 

Організатори нагороджують переможців конкурсу акапельного співу. На сцені - черкащанин Дмитро Говоров та дівчинка із Дніпропетровська Дарина Акулова

 

DSC09141

 

Писанка-переможниця із Івано-Франківська

 

DSC09080

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: