Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2012

Черкаські школярі опановують хортинг

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Сьогодні п'ятеро титулованих спортсменів, членів збірної України з хортингу провели перший зірковий майстер-клас для учнів ЗОШ № 30 міста Черкаси. Упродовж навчального дня основи хортингу вивчали п'ятикласники, восьмикласники та десятикласники. Провідні спортсмени, курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Дмитро Пирогов, Ігор Гальчук, Вадим Антонян, Сергій Шуба та Юрій Побережний спочатку провели для хлопців та дівчат загальну розминку, після чого продемонстрували їм основні бойові елементи – удари, захвати та кидки.

 

DSC06473

«Наша школа є учасником проекту «Особистісно орієнтована система превентивного виховання дітей та учнівської молоді». Проект передбачає правове виховання учнів, а також залучення дітей до здорового способу життя. Хортинг – саме той вид спорту, який  загартовує дітей, відволікає від негативних проявів – куріння, алкоголю, вживання наркотичних засобів. Отже ми і вирішили залучати наших дітей до цього виду спорту, щоб розвивати їх як духовно, так і фізично», - розповіла заступниця директора школи з виховної роботи Світлана Мозгова.

 

DSC06474

 

DSC06488

 

DSC06494

 

Світлана Мозгова також підкреслила, що у майбутньому керівництво навчального закладу спробує передбачити години вивчення хортингу або у навчальній програмі, або за рахунок годин виховної роботи.

 

DSC06514

 

DSC06523

 

DSC06516

 

DSC06537

 

Як розповідає Президент Черкаської обласної федерації хортингу, викладач Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Аза Шульга, такий майстер-клас черкаські хортингісти провели вперше. Але не в останнє – на черзі школа № 25, керівництво якої висловило бажання залучити своїх учнів до національного виду спорту.

 

«У нас є бажання поширювати таку практику проведення зіркових майстер-класів на інші школи. У 25-ої школи також є бажання вивчати хортинг та запросити наших спортсменів на майстер-класи», - пояснила Аза Шульга. Вона висловила сподівання, що незабаром хортинг буде активніше впроваджуватися у міських школах.

 

DSC06517

 

DSC06576

 

«Приємно, що культивується не тільки футбол, а також наш, національний вид спорту – хортинг. Адже це не лише бойове мистецтво, а й можливість вивчати на уроках оздоровчий хортинг, брати участь у змаганнях у розділі «форма». Долучатися до хортингу можуть і дівчата. Сподіваємося, що вже наступного року цей вид спорту буде активніше впроваджений у школах», - зауважила Аза Шульга.

 

Фото автора

Поділіться з друзями: