Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лип 2012

Черкащани охоче катаються на теплоході

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Від річкового вокзалу Черкас віднедавна курсує двопалубний теплохід «Резон». Маршрут у нього простий – до мосту і назад. Якщо ж замовляють мандрівку на дві години, то пливе трішки далі. НародUA теж вирішив поглянути на місто з іншого боку і покататися Дніпром.

За 55 гривень ми придбали квитки на мандрівку, яка триває із 20 до 22 години. Треба сказати, що всі рейси користуються неабиякою популярністю. Тож якщо захочете покататися, то краще подбати про це заздалегідь, бо зазвичай на сьогоднішні рейси місць уже немає - квитки розкуповують за кілька днів до поїздки. Розпитати про особливості мандрівки та замовити квитки можна за телефоном 50-61-06.

 

1

Біля причалу на нас чекав «Резон».

 

2

Роздивитися усі принади «Резону», а також дізнатися, що і скільки коштує, можна за цим посиланням. Скажемо тільки, що надокучливі діти випитали у «дядька капітана» багато цікавлющої інформації на кшталт того, що весь екіпаж теплоходу – з Києва. І вони тут, так би мовити, у відрядженні. Для киян навіть знімають житло.

 

4

 

5

Міські краєвиди можна споглядати через вікно, або ж вийти на палубу. Щоправда, вітерець там нічогенький, тож краще взяти з собою теплу кофтинку

 

6

 

7

 

3

Швидкість теплоходу - 18 кілометрів за годину. Тож поки ми допливли до мосту, сонце вже почало сідати

 

10 1

 

13 1

Покататися на пароплаві варто хоча б заради того, щоб побачити, як сонце ховається у дніпрових хвилях і пригадати рядки з поезії Ліни Костенко «Вечірнє сонце, дякую за день!»...

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему