Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2013

Борітеся – поборете!

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Чорна п'ятниця, кривава субота і революційна неділя. Саме такими запам'ятає минулі вихідні історія. Після непідписання угоди у Вільнюсі та силового розгону Євромайдану, народ повстав по-справжньому. Близько 350 тисяч українців з різних куточків країни приїхали до Києва для участі в мирній ході опозиції, що закликає до відставки уряду Януковича й до нових виборів. Сотні з них отримали поранення, коли поліція почала застосовувати сльозогінний газ і кийки для розгону протестувальників, які намагалися штурмувати президентську адміністрацію за допомогою бульдозера...

 

 image00002

image00015

image00003

image00004

image00008

image00009

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

«Коли ми приїхали та зайшли у метро у якому, зазвичай, дуже мало народу, побачили, що все реально забито. У всі потяги метро, які їдуть у напрямку до центру не можливо зайти. Двері ледве закриваються, - розповідає учасник Євромайдану Козак Тимофій, мешканець міста Черкаси, - як у нас в маршрутках, у час пік. Ми з друзями вийшли на вулиці Льва Толстого, угору підіймались три екскаватори, на яких були не реальні черги. Час від часу хтось вигукував лозунги і народ дружньо підхоплював «Слава Україні!», «Банду – геть!», «Україна – понад усе!». Коли вже піднімалися на екскаваторі, хтось почав наспівувати гімн України, потрохи почали підхоплювати, і згодом вже все метро співало. Дорогою до парку Тараса Шевченка всі вулиці були перекриті, люди стояли на дорогах, навіть у парку дерева ледве проглядались! Якийсь дядько виліз на машину та почав кричати, що там, на площі Михайлівській, мало місця, і весь натовп поринув на Хрещатик. Ми були в епіцентрі подій, в самій гущі, кінця чи початку людського потоку не було видно. Вакарчук, який виступав, сказав, що на скількох концертах він був, однак жодного разу не бачив такого величезного натовпу людей. Президент Польщі Броніслав Коморовський, який також виступав, закликав Україну до вступу в ЄС та говорив, що Польща з нами і повністю нас підтримує. Коли я намагався увійти до мережі інтернет, щоб переглянути новини, зв'язок хтось увесь час блокував, і ми не могли знати, що діється за декілька кварталів. Коли зателефонували родичі, щоб дізнатися, що нового, сказали, що по телевізору не говорять, скільки людей на майдані та весь час показують сутички та бійки, немов провокують народ. Яценюк наголосив, що люди мають прийти на майдан не лише сьогодні, бо їм просто нудно і вони хочуть пофотографуватися, щоб викласти фото у соціальні мережі – Інстаграм, ВК, Фейсбук. Ті, хто прийде завтра і післязавтра, не пішовши на роботу та навчання, забувши про все, ті і вершитимуть долю України. Також розповідали про точки опору та закликали записуватися у ряди добровольців. Там такий дух, що хочеться знову туди повернутися. Нарешті відчувається Україна».

"Тоді ми вірили, що прийде президент і зробить усе. Зараз ми маємо зробити все самі", – сказав Луценко.

 

image00007

image00006

image00013

image00014

 

Євромайдан і далі продовжує жити, з кожним днем набираючи все більше та більше своїх прихильників. Можливо, лише зараз народ прокинувся та почув крик Шевченка, який вже давно закликав: «Борітеся – поборете!»

 

 

Фото і відео надані автором

Поділіться з друзями: