Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Попри те, що обласні чиновники обіцяли відкриття сезону водної навігації ще в квітні, а нині вже травень, порт «Адамівка», який знаходиться у селі Рацеве на Чигиринщині, завмер в очікуванні. Зовсім не схоже, що звідси ось-ось будуть ходити пароплави, якими можна буде дістатися до Черкас...

Іноді театральні репетиції куди цікавіші, аніж прем'єра спектаклю. Насамперед, за творчою напругою, пошуками та народженням нових якихось інтерпретацій, метафор та інших художніх засобів. А ще, звісно, - творчими конфліктами й цілими "баталіями" світоглядів, передусім - мистецьких. Цього разу НародUA побував на репетиції казки "Король Дроздобород" за братами Грімм, яку ставить режисер Олесь Павлютін. 1 травня планується прем'єра цієї вистави.

На Соборній площі Черкас сьогодні, 13 квітня, у Страсну п'ятницю, встановили величезну писанку у вигляді глобуса (земної кулі). Відкриття мега-писанки, за словами організаторів, відбудеться завтра, 14 квітня о 12.00 год. разом із відкриттям виставки писанок, які робилися на майстер-класах в різних навчальних та позашкільних закладах, а також писанок із краєзнавчого та художнього музеїв.

Черкасців долучають до індійської культури. Днями черкаський міський центр «Сахаджа Йога» організував у приміщенні обласного художнього музею презентацію «Індійська вітальня». У рамках цієї «вітальні» послідовники індійської культури у Черкасах провели для усіх охочих ознайомлювальну презентацію, розповівши про традиції цієї азійської країни.

У Черкаській філармонії розпочалася акція «Розмалюй писанку». Близько сотні дітей вчилися писати писанки під пильним керівництвом майстрів зі всієї України. Мій син Андрійко із особливим захопленням сприйняв ідею податися у філармонію на майстер-клас. І хоча ось уже кілька років поспіль на Великдень ми з ним розмальовували писанки, тож якийсь досвід цієї справи у нього був, проте перш ніж взяти до рук писачок, син занурився у Всемережжя у пошуках інформації.

Наприкінці березня Ірпінська дитяча бібліотека (Київська область) перетворилася на місце зустрічі майстринь з писанкарства та дітлашні, охочих розмалювати свою писанку. Київський фотограф Віталій Нетяга зафільмував затамований подих і натхнення юних майстрів.

Учора, 5 квітня, в Стамбулі відкрилася виставка «Чотири чверті мистецтва та Україна», на якій представлені роботи українських художників Миколи Могилата (Львів), Ольги Одальчук (Київ), Яни Голубятнікової (Херсон) та Олександра Меєрсона (Феодосія). Як повідомляють наші джерела, усе пройшло на високому рівні.

Сьогодні п'ятеро титулованих спортсменів, членів збірної України з хортингу провели перший зірковий майстер-клас для учнів ЗОШ № 30 міста Черкаси. Упродовж навчального дня основи хортингу вивчали п'ятикласники, восьмикласники та десятикласники. Провідні спортсмени, курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Дмитро Пирогов, Ігор Гальчук, Вадим Антонян, Сергій Шуба та Юрій Побережний спочатку провели для хлопців та дівчат загальну розминку, після чого продемонстрували їм основні бойові елементи – удари, захвати та кидки.

На благодійній виставці «Краса проти байдужості» в Черкасах були представлені красуні, котрі в руках митців поєднали вишуканий боді-арт, сучасний дизайн і етно-мотиви, творячи собою оригінальні "живі картини". Усе це - заради маленького Артура Рубана, хворого на лейкемію, якому необхідні гроші на лікування.

У Першій міській гімназії Черкас сьогодні демонстрували сучасні "молодіжні" й традиційні вишиванки й одночасно вшановували Тараса Шевченка у флешмобі "Одягни вишиванку!" Учні і вчителі Першої міської гімназії провели цю акцію в контексті Шевченкових днів, які відзначає гімназія та інші черкаські заклади освіти.