Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

На хуторі Буда весело відзначили свято Івана Купайла. Гроза та стрімка злива не завадили святкуванню, а навпаки додали йому автентичної самобутності. Як усе було – бачив НародUA.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж подій 6 липня, коли міліція та судові виконавці намагалися демонтувати намети, посилаючись на рішення Черкаського окружного адміністративного суду. Втім, депутати Черкаської обласної та міської рад Любов Майборода та Микола Булатецький, а також представники різних громадських організацій та партій переконували правоохоронців не вчиняти незаконних дій. Врешті, намети перенесли вбік, а один партійний агітаційний намет "Свободи" - на тротуар, оскільки міліція вимагала його прибрати з площі. Однак, як виявилось, це ще був не кінець протистояння влади з протестантами.

Від річкового вокзалу Черкас віднедавна курсує двопалубний теплохід «Резон». Маршрут у нього простий – до мосту і назад. Якщо ж замовляють мандрівку на дві години, то пливе трішки далі. НародUA теж вирішив поглянути на місто з іншого боку і покататися Дніпром.

Старий замок-фортеця у Кам'янці-Подільському може багато: дозволити відчути себе лицарем чи захисником свого народу, перенести тебе подалі від всесвітньої глобалізації і подарувати відчуття, що Україна – Є! І вона – НАША! І вона – ГІДНА!

Селище Орбіта, що на Чигиринщині, називають «мертвим». Утім, я пам'ятаю його живим. І дуже ціную ці спогади, адже вони пов'язані із моїм дитинством. Тож своєрідним супроводом до фоторепортажу з нинішньої Орбіти будуть спогади про Орбіту справжню, яка живе не лише у моїх спогадах, а й у спогадах усіх тих людей, які колись тут мешкали. І мешкають досі.

Сьогодні черкащани долучилися до всеукраїнських акцій на захист української мови. 

Сьогодні центр Черкас заполонили дитячі візочки. Такою строкатою Соборна площа давно не була. Мами прикрасили улюблений транспорт своїх малюків і взяли участь у параді візочків. 

1 червня святкуємо День захисту дітей. Про це нагадує Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України.

есільний кураж" у парку 50-річчя відкрив "весільний сезон" у парках Черкас. Візажисти, стилісти, перукарі та інші "іміджмейкери" створювали різні стилі та образи наречених. Загалом було представлено 10 "образів". Серед них і "традиційні", тобто стилізовані під "народну" традицію : український, французький, "східний" (з японськими коріннями) та грецький стилі. Також створювалися різні модні в ту чи іншу епоху "образи": пишно-"царський", "морський", "бурлеск", "мафія", "рок-н-рол" та "венеційський карнавал".

У Карпатах я побувала вперше. Що ж про них сказати таке, чого ще ніхто не згадував у своїх подорожніх записках? Вони випромінюють потужну життєву енергію. Вони мають свій характер – і не одразу згодні показати свою красу. У них не має ні тіні скромності – вони непристойно живі. І це я зрозуміла значно пізніше, коли вже поїзд віз мене до Києва.