Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Старий замок-фортеця у Кам'янці-Подільському може багато: дозволити відчути себе лицарем чи захисником свого народу, перенести тебе подалі від всесвітньої глобалізації і подарувати відчуття, що Україна – Є! І вона – НАША! І вона – ГІДНА!

Селище Орбіта, що на Чигиринщині, називають «мертвим». Утім, я пам'ятаю його живим. І дуже ціную ці спогади, адже вони пов'язані із моїм дитинством. Тож своєрідним супроводом до фоторепортажу з нинішньої Орбіти будуть спогади про Орбіту справжню, яка живе не лише у моїх спогадах, а й у спогадах усіх тих людей, які колись тут мешкали. І мешкають досі.

Сьогодні черкащани долучилися до всеукраїнських акцій на захист української мови. 

Сьогодні центр Черкас заполонили дитячі візочки. Такою строкатою Соборна площа давно не була. Мами прикрасили улюблений транспорт своїх малюків і взяли участь у параді візочків. 

1 червня святкуємо День захисту дітей. Про це нагадує Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України.

есільний кураж" у парку 50-річчя відкрив "весільний сезон" у парках Черкас. Візажисти, стилісти, перукарі та інші "іміджмейкери" створювали різні стилі та образи наречених. Загалом було представлено 10 "образів". Серед них і "традиційні", тобто стилізовані під "народну" традицію : український, французький, "східний" (з японськими коріннями) та грецький стилі. Також створювалися різні модні в ту чи іншу епоху "образи": пишно-"царський", "морський", "бурлеск", "мафія", "рок-н-рол" та "венеційський карнавал".

У Карпатах я побувала вперше. Що ж про них сказати таке, чого ще ніхто не згадував у своїх подорожніх записках? Вони випромінюють потужну життєву енергію. Вони мають свій характер – і не одразу згодні показати свою красу. У них не має ні тіні скромності – вони непристойно живі. І це я зрозуміла значно пізніше, коли вже поїзд віз мене до Києва.

Проект «Ніч у музеї» черкащани будуть згадувати ще довго. Шкода, що така акція проводиться лише раз на рік. Коридорами та залами Черкаського художнього музею блукала і спрагла до мистецтва редакція «НародUA». Щоправда, давалася взнаки втома, адже Черкаси – унікальне місто, в якому або взагалі нічого не відбувається, або відбувається все й відразу.

Перший черкаський дівчачий велопарад зібрав близько півсотні красунь на роверах. Дівчата вбралися по-святковому: яскраві спіднички, сукні, м'які іграшки, квіти, гумові кульки та кольорові стрічечки на велосипедах. Підтримати дебютний дівчачий велопарад приїхало і чимало хлопців. Невеликою колоною у супроводі автомобілю ДАІ дівчата проїхалися центральною вулицею міста від площі Богдана Хмельницького. Фінішували у Долині троянд, де влаштували фотосесію.

Сьогодні, 5 травня, в Черкасах відбувся Парад вишиванок. До сотні людей у вишиванках, пластунських одностроях та іншому одязі пройшли ходою кілька кілометрів від ПК "Дружба народів" до парку 50-річчя Жовтня. Під час "маршу" молоді люди співали різноманітних українських пісень. Утім, були тут у вишиванках і дуже маленькі діти на колясках, і літні жінки, які на парад принесли й вишиті рушники. До параду долучився й актор Черкаського музично-драматичного театру Юрій Прокопчук з донькою Данусею, а також представники різних громадських організацій.