Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

З 12 по 16 вересня триває 19-ий Міжнародний книжковий Форум видавців у Львові. Цьогорічний форум вражає не лише розмаїттям книжкової продукції та підготовленої насиченої програми, яка включає автограф-сесії популярних письменників, презентації нових книг, майстер-класи, акції, але й кількістю відвідувачів з різних куточків України та світу. Тому недарма девізом форуму є латинський вислів «Любов до книг нас єднає».

Дощ на Прикарпатті – це чудово. Але якщо він іде кілька днів поспіль, то стає трішки сумно. Рятуючись від дощового смутку в чарівному дерев’яному будиночку в селі Прокурава Івано-Франківської області, ми знайшли цікавлющий закуток із неповторними експонатами.

На День Незалежності у Параді вишиванок, який відбувався у Києві, взяли участь понад сім тисяч українців. Вони крокували Хрещатиком до Співочого поля, супроводжуючи 18 велетенських писанок. Писанки «вмостилися» на дерев’яних возах, у яких «впрягли» замість коней квадроцикли. НародUA побував у вирі подій і знає, чим під час ходи відзначилася черкаська делегація.

У Черкасах триває п’ятий щорічний фестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь». Фестиваль стартував 4 серпня, а завершиться у суботу, 25 серпня. За тематикою «Живий камінь»-2012 присвячений образотворчій спадщині Тараса Шевченка, 200-річчя з дня народження якого світ відзначатиме через два роки.

У Черкасах триває XI-й відкритий джазовий фестиваль «JAZZ Диліжанс - 2012». Якщо хтось не встиг вчора побувати біля музичного фонтану і насолодитися чудовою музикою, сьогодні ще маєте таку нагоду.

Море дитячих усмішок та зосереджених облич маленьких розумників можна було побачити під час конкурсу на виразне читання віршиків учора, 19 липня, в Черкасах. Відбувалося дійство на площі біля торговельного центру Хрещатик-Сіті. 

У сусіда трава завжди зеленіша – до такої думки ми всі звикли ще з дитинства. І тому вибір, де відпочити влітку, переважно припадає на користь інших країн. Нещодавно одна моя гарна знайома повернулась з Єгипту, а зараз збирається на Кіпр, бо в Україні «нє на што пасматрєть». Вирішивши «наслідувати» її приклад, я вирушила… у Карпати.

На хуторі Буда весело відзначили свято Івана Купайла. Гроза та стрімка злива не завадили святкуванню, а навпаки додали йому автентичної самобутності. Як усе було – бачив НародUA.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж подій 6 липня, коли міліція та судові виконавці намагалися демонтувати намети, посилаючись на рішення Черкаського окружного адміністративного суду. Втім, депутати Черкаської обласної та міської рад Любов Майборода та Микола Булатецький, а також представники різних громадських організацій та партій переконували правоохоронців не вчиняти незаконних дій. Врешті, намети перенесли вбік, а один партійний агітаційний намет "Свободи" - на тротуар, оскільки міліція вимагала його прибрати з площі. Однак, як виявилось, це ще був не кінець протистояння влади з протестантами.

Від річкового вокзалу Черкас віднедавна курсує двопалубний теплохід «Резон». Маршрут у нього простий – до мосту і назад. Якщо ж замовляють мандрівку на дві години, то пливе трішки далі. НародUA теж вирішив поглянути на місто з іншого боку і покататися Дніпром.