Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

22 серпня українські діти відкривали "нове море". Це відбувалося в Черкасах в рамках мистецького благодійного проекту «Відкрити Нове Море!» Принаймні славетну козацьку чайку дітлахи для себе відкрили точно. Так, десятки дітей не тільки знайомилися із чи не першим бойовим кораблем козаків, але й мали можливість поплавати на його реконструкції - чайці "СПАС" - Дніпром. Діти потрапили в своєрідні історичні мандри і дізналися, що з допомогою отаких "маленьких" кораблів козаки двічі брали Стамбул, а одного разу - і Москву. Однак Сагайдачний через позицію варшавського союзника змушений був відійти від беззахисної і фактично підкореної Москви...

Україна має чимало маловідомих і красивих місць. Деякі з них далекі від "цивілізованої" краси. З одного боку, це добре. Вони не "засмічені" елементами сучасної, комерційно-техногенної цивілізації. З іншого, ці місцини потребують догляду. Тим не менше, первісна краса й енергетика вабить до себе. Одне з таких місць - Козацький хутір.

Єлизаветівка поблизу Черкас відома не лише гарними краєвидами, дачами і водяними просторами. Тут працював у своїй майстерні відомий художник Данило Нарбут. Сьогодні ж тут від "теплого Олекси" до Покрови вже років 12 господарює митець Микола Теліженко. Він викопав маленький ставок, посадив близько 700 дубів і сосен (з яких збереглося, мабуть, кілька десятків). "Дача Нарбута" - досить творча і майже музейна місцина. Надворі - різні скульптури, коряки та інші химерні речі. Є майстерня Данила Нарбута. Втім, як каже Микола Теліженко, цінних речей він тут не зберігає і ніяк до кінця не облаштує "дідову майстерню". Зараз на обійсті будується "баня". Городом займаються за винагороду місцеві мешканці.

07 трав 2013

Він – загадковий, привітний, прекрасний, старовинний та гостинний. Місто настрою, місто посмішок, місто кохання, місто радості. Місто, де цілодобовий аромат найсмачнішої кави та гарячого шоколаду. Що може бути солодше, аніж провести кілька днів у чарівному місті, забути буденність і просто насолоджуватися життям і ... Львовом.

Уже визначилися переможці конкурсу народної ляльки серед школярів, який був оголошений наприкінці жовтня 2012 року і тривав півроку. Партнером конкурсу народної ляльки було серед інших і наше народне видання - НародUA. 16 травня будуть оголошені переможці конкурсу й відзначені журі роботи. Також ми назвемо ту дитину, що отримає подарунок від НародUA. Тим часом НародUA годинами блукав серед усіх цих чудових ляльок, зроблених з любов'ю нашими дітлахами з різних куточків України, і пропонуємо вам здійснити подорож у це казкове народне дитинство. У світ української народної ляльки.

У Холодному Яру цими вихідними вшановували борців за волю України. Понад дві тисячі людей з різних областей побували в селах Медведівка, Івківці, Мельники та на хуторі Буда, де проходили численні заходи.

Великодній дух прийшов до нас з цьогорічним розписуванням традиційних українських писанок. Майстер-класи з писанкарства 11 квітня розпочалися і в Черкасах. Відтепер кожен охочий впродовж трьох тижнів у четвер, п'ятницю і суботу зможе навчитися розписувати писанку. Писанки діти розписують під керівництвом майстринь у Галереї народного мистецтва (Черкаси, вул. Хрещатик, 251) у згадані дні з 16.00 до 18.00. Десятки діток уже взяли участь у першому майстер-класі. Як сказала одна з майстринь, "доки розписують писанки - доти існує світ".

Зимовий ранок Черкаського клубу довгожителів починається не з горнятка гарячої кави чи чаю, як у більшості черкащан, а з льодяної ванни Дніпра. На світанку кожного дня, незважаючи на температуру, Черкаський клуб довгожителів на чолі з Олександром Толбатовим роблять ополонку для моржування на пляжі "П'ятачок". 

24 листопада 210 року в Черкасах вшанували День пам'яті жертв голодоморів. Сотні черкащан поклали квіти, а також свічки, лампадки, колоски і хліб до Меморіалу жертвам Голодомору в Першотравневому парку Черкас. Потім представники різних громадських організацій і партій, позапартійна молодь, науковці, студенти різних навчальних закладів та всі черкащани, які виявили в цей день бажання в спільній акції публічно вшанувати мільйони загиблих під час геноциду проти українців, пройшли скорботною ходою до Театральної площі Черкас. Там були запалені лампадки, які розташували на площі у вигляді хреста. Крім того, священики різних Церков, зокрема Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, а також Української Автокефальної Православної Церкви провели спільну молитву за убієнних під час геноцидів проти українців.

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Тетяни Черевань «Мистецтво бути».