Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

07 трав 2013

Він – загадковий, привітний, прекрасний, старовинний та гостинний. Місто настрою, місто посмішок, місто кохання, місто радості. Місто, де цілодобовий аромат найсмачнішої кави та гарячого шоколаду. Що може бути солодше, аніж провести кілька днів у чарівному місті, забути буденність і просто насолоджуватися життям і ... Львовом.

Уже визначилися переможці конкурсу народної ляльки серед школярів, який був оголошений наприкінці жовтня 2012 року і тривав півроку. Партнером конкурсу народної ляльки було серед інших і наше народне видання - НародUA. 16 травня будуть оголошені переможці конкурсу й відзначені журі роботи. Також ми назвемо ту дитину, що отримає подарунок від НародUA. Тим часом НародUA годинами блукав серед усіх цих чудових ляльок, зроблених з любов'ю нашими дітлахами з різних куточків України, і пропонуємо вам здійснити подорож у це казкове народне дитинство. У світ української народної ляльки.

У Холодному Яру цими вихідними вшановували борців за волю України. Понад дві тисячі людей з різних областей побували в селах Медведівка, Івківці, Мельники та на хуторі Буда, де проходили численні заходи.

Великодній дух прийшов до нас з цьогорічним розписуванням традиційних українських писанок. Майстер-класи з писанкарства 11 квітня розпочалися і в Черкасах. Відтепер кожен охочий впродовж трьох тижнів у четвер, п'ятницю і суботу зможе навчитися розписувати писанку. Писанки діти розписують під керівництвом майстринь у Галереї народного мистецтва (Черкаси, вул. Хрещатик, 251) у згадані дні з 16.00 до 18.00. Десятки діток уже взяли участь у першому майстер-класі. Як сказала одна з майстринь, "доки розписують писанки - доти існує світ".

Зимовий ранок Черкаського клубу довгожителів починається не з горнятка гарячої кави чи чаю, як у більшості черкащан, а з льодяної ванни Дніпра. На світанку кожного дня, незважаючи на температуру, Черкаський клуб довгожителів на чолі з Олександром Толбатовим роблять ополонку для моржування на пляжі "П'ятачок". 

24 листопада 210 року в Черкасах вшанували День пам'яті жертв голодоморів. Сотні черкащан поклали квіти, а також свічки, лампадки, колоски і хліб до Меморіалу жертвам Голодомору в Першотравневому парку Черкас. Потім представники різних громадських організацій і партій, позапартійна молодь, науковці, студенти різних навчальних закладів та всі черкащани, які виявили в цей день бажання в спільній акції публічно вшанувати мільйони загиблих під час геноциду проти українців, пройшли скорботною ходою до Театральної площі Черкас. Там були запалені лампадки, які розташували на площі у вигляді хреста. Крім того, священики різних Церков, зокрема Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, а також Української Автокефальної Православної Церкви провели спільну молитву за убієнних під час геноцидів проти українців.

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Тетяни Черевань «Мистецтво бути».

22 жовт 2012

Осінь. Інколи варто на мить зупинитися і подивитися навколо іншими очима. Власне, побачити щось цікаве, дивне, хоч і таке звичне. Навколо - осінь. Її варто побачити й оцінити. Просто цінувати.

Черкаські школярі змогли «наживо» поспілкуватися з автором вірша «Із янголом на плечі», письменником та директором видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іваном Малковичем та продемонструвати свої театральні здібності. Це все відбулося в рамках проекту «Поетичні витівки», де школярі втілювали в життя гуморески відомих українських письменників, а Іван Малкович декламував дитячі віршики напам’ять.

Розповідати про Холодний Яр - це все одно, що розповідати про смак улюбленого морозива, торту-пляцка абощо. Просто потрібно там бути. І не лише на гучних масових гуляннях. Просто помандрувати в Холодному Яру хоча б кілька днів. Поблукати непрохідними стежками й лісами, у тиші відчути енергетику і дух місцини, попити із цілющих і навіть магічних джерел... Ну і по можливості поспілкуватися із хранителями цього краю. Скажімо, з Богданом Легоняком. По суті так ми й провели наш літній відпочинок... І ще раз переконались, що Холодний Яр таки потребує статусу Національного природного парку. Натомість сьогодні заповідник із кількох душ фактично не має навіть землі.