Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Подібне я відчувала лише, коли мій хлопець дарував мені квіти. Тоді не квіти були важливими, а його вираз обличчя. Я наводила свій «макро» погляд, як у фотоапараті, і насолоджувалася його задоволеною посмішкою, такою щирою, трохи самовпевненою, але дуже щасливою,для нас обох. Сьогодні я вирішила знайти такі емоції у природі – і знайшла!

Школа лікарняних клоунів у Черкасах оголосила 1 травня Днем обіймів. Таким чином лікарняні клоуни відзначили річницю своєї діяльності. Тож 1 травня у центрі Черкас вони дарували всім перехожим обійми. Така собі обіймотерапія у непрості часи. Не даремно стверджують, що людину для того, щоб вона була щасливою, потрібно обіймати якомога частіше. Лікарняні клоуни вирішили ділитися цим щастям фактично з кожним, хто зустрічався на їх шляху.

15 квітня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї майстер-клас з розпису Великодніх писанок давала родина Урбан - Наталія Урбан з донькою Вікторією. Крім того, відкрилася також персональна Великодня виставка сім'ї Урбан. Учасники свята розписували писанки, в тому числі спільно творили знаки, котрі символізують мир. Таким чином, творилася молитва за мир в Україні та всьому світі.

У Галереї народного мистецтва в Черкасах почалися Великодні зустрічі. Діти та всі охочі можуть стати учасниками майстер-класів з розпису писанок під керівництвом черкаських майстринь. Організатори Творчих Великодніх зустрічей - обласне представництво Національної спілки майстрів народного мистецтва України, а також Черкаський обласний краєзнавчий музей. На великодні зустрічі й майстер-класи по традиційному писанкарству з Ольгою Мартиновою, Наталією Урбан, Галиною Тимошенко та Вікторією Литовкою запрошуються всі охочі. Відкриття майстер-класів відбулося 4 квітня. Зустрічі будуть проходити 5 і 12 квітня із 12.00 год. по 16.00 год., а також 11, 17 та 18 квітня з 16.00 год. по 18.00 год.

Рушник єдності презентували в Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Експозиція, де представлений унікальний рушник із фрагментами вишивки всіх районів області, також містить рушники, які є ровесниками Черкаської області. Як зазначає майстриня Ольга Мартинова, подібний проект, який би об'єднував українців різних регіонів, сьогодні доцільно реалізувати на всеукраїнському рівні.

Усе колись починається спочатку, навіть якщо закінчується нічим. І боротьба за власну ідентичність – не виняток. Але те, що відбувається нині в самісінькому серці Києва, апріорі не може закінчитися нічим, бо це справді ЩОСЬ!

Чорна п'ятниця, кривава субота і революційна неділя. Саме такими запам'ятає минулі вихідні історія. Після непідписання угоди у Вільнюсі та силового розгону Євромайдану, народ повстав по-справжньому. Близько 350 тисяч українців з різних куточків країни приїхали до Києва для участі в мирній ході опозиції, що закликає до відставки уряду Януковича й до нових виборів. Сотні з них отримали поранення, коли поліція почала застосовувати сльозогінний газ і кийки для розгону протестувальників, які намагалися штурмувати президентську адміністрацію за допомогою бульдозера...

Нівроку вдалася. Принесла зміни і звершення. Тішила відкриттями і випробовувала дощами.

Люди шукають Бога у храмах, на образах, у своїх серцях... Хтось знаходить, хтось продовжує пошуки все своє життя. Але Бог всюди: у посмішці мами, поцілунку коханої людини, шелесті листочків, всюди... Потрібно лише навчитися це відчувати.

17 вересня лікарняні клоуни для дітей, які лікуються в Черкаському обласному онкологічному диспансері, організували свято початку навчального року. Дітям лікарняні клоуни, окрім сміхотерапії, підготували різноманітні подарунки, як от олівці, розмальовки з наліпками, гелієві кульки тощо. Жіноча команда черкаських лікарняних клоунів влаштувала для дітлахів, які перебували в онкодиспансері, забаву не лише в приміщенні дитячого відділення диспансеру. Так, поки лікарняні клоунеси Рафалялька та Кнопа гралися з дітками в Обласному центрі дитячої онкології та гематології, уже відома Домісолька й Капітошка готували шоу на вулиці. Головним об'єктом шоу став автомобіль згаданої клоунеси Рафаляльки. Власне, саме його діти, які змогли вийти з відділення, розмальовували всілякими чудернацькими котиками-собачками-ведмежатами, смайликами, кульками, прапорцями... і навіть надписами "Я люблю Україну!". Головними митцями автомобільного живопису стали Катя, Таня і Паша.