Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Черкаський "Православний Автомайдан" знову "мандрував" Сходом України, точніше, ніс у "гарячі точки", де точиться війна нового покоління, як матеріальну допомогу українським військовим, так і Слово Боже і Дух Святий. Сватове, Старобільськ, Щастя, Луганськ, Слов'янськ... Це ті місця нового "фронту", де побували священики на чолі з митрополитом Черкаським та Чигиринським УПЦ Київського Патріархату Іоаном та інші волонтери.

У Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка - прем'єра вистави кримського режисера Антона Романова. Комедія абсурду за мотивами п'єси іспанця Фернандо Аррабаля. Виставу «Сніданок з ворогом» ставлять на горищі театру. У постановці - війна поглядом миру. Зокрема, й українська війна. І море квітів. Паперових. На стільчиках глядачів, на сцені. Буфонада, гротеск. Театр абсурду у вигляді дівчини-ангела в білому, яка... жадає трупів і крові. Солдати протилежних таборів - мирні, світлі люди. Як дві краплі води. Таких ще треба в цьому світі пошукати. Вони під час війни живуть творчістю. Один - робить паперові квіточки, інший - ляльки. Стріляють, затуливши очі. При цьому читають "Отче наш".

Унікальні експонати можна побачити в музеї "Кобзаря". На фото - трішки виставки, що присвячена 25-річчю музею. Хочете побачити більше? Приходьте!

До Міжнародного дня музеїв Черкаський обласний краєзнавчий музей організував художньо-пізнавальну й розважальну акцію «Відлуння далеких епох» для дітей. Так, спершу дітлахи переглянути змонтований працівниками музею фільм про прадавній світ нашої планети з його мешканцями (динозаврами, мамонтами...). Відтак діти творчо відродили прадавніх жителів Землі у сучасному світі - на папері.

17 травня на Соборній площі в Черкасах проходила акція «Захисти Черкащину». Її мета, як зазначили представники обласної влади, - показати патріотизм і бойову готовність області. На центральній площі міста в колоні урочисто вишукувались добровольці з черкаського батальйону Національної гвардії, а також курсанти місцевої Пожежної академії, воїни-афганці, представники щойно утвореного батальйону територіальної оборони. Однак особлива увага була зосереджена на 70-ти бійцях батальйону Національної гвардії під командуванням підполковника Андрія Савчука, які вже доводили свій патріотизм і мужність в бойових операціях в Маріуполі. Як виявилося, бійці Нацгвардії фактично не забезпечені бронежилетами і шоломами. У цьому питанні влада покладає надію на підприємців і українську діаспору.

17 травня святкування Дня Європи в Черкасах відбувалося з парадом вишиванок, фейс-артом, майстер-класами майстрів народних ремесел і так далі. О 10.00 год. святкові заходи, присвячені Дню Європи, розпочалися на площі торговельно-розважального центру "Хрещатик-Сіті". Саме сюди прийшли учасники параду вишиванок.

Є три речі, яких боїться більшість людей – довіряти, говорити правду і бути собою... Ми приїхали до Карпат вранці, коли не знаєш чого очікувати від природи і що краще одягнути: в'язану шапку чи шорти. А Карпати мовчали. У них є здатність мовчати зранку, поки всі сплять. І лише потім ріки оживають, туман сходить з гір, сніг перетворюється на воду і можна починати жити.

Подібне я відчувала лише, коли мій хлопець дарував мені квіти. Тоді не квіти були важливими, а його вираз обличчя. Я наводила свій «макро» погляд, як у фотоапараті, і насолоджувалася його задоволеною посмішкою, такою щирою, трохи самовпевненою, але дуже щасливою,для нас обох. Сьогодні я вирішила знайти такі емоції у природі – і знайшла!

Школа лікарняних клоунів у Черкасах оголосила 1 травня Днем обіймів. Таким чином лікарняні клоуни відзначили річницю своєї діяльності. Тож 1 травня у центрі Черкас вони дарували всім перехожим обійми. Така собі обіймотерапія у непрості часи. Не даремно стверджують, що людину для того, щоб вона була щасливою, потрібно обіймати якомога частіше. Лікарняні клоуни вирішили ділитися цим щастям фактично з кожним, хто зустрічався на їх шляху.

15 квітня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї майстер-клас з розпису Великодніх писанок давала родина Урбан - Наталія Урбан з донькою Вікторією. Крім того, відкрилася також персональна Великодня виставка сім'ї Урбан. Учасники свята розписували писанки, в тому числі спільно творили знаки, котрі символізують мир. Таким чином, творилася молитва за мир в Україні та всьому світі.