Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest відбувся у рідному селі Кобзаря – Моринцях – на Черкащині цими вихідними – 22-23 серпня. Відвідали Моринці близько 3-4 тисяч гостей з різних куточків України.

Людина завжди шукає коротший шлях до Бога: менше страждати, менше просити, менше служити, і швидше осягнути Божу благодать.

Учасники гуртка «Пегасик» навчалися власноруч робити писанки у майстрині та письменниці Лідії Колесник. Під час майстер-класу вона розповіла колегам по перу, що символізує розписане яєчко, чому з такою повагою ставилися до нього наші предки і чим воно відрізняється від крашанки. Майбутні письменники дізналися, що в давнину господині, творячи писанки, закладали в них побажання і загукування любові, злагоди, врожаю, дощу чи сонця. А під час Великодня, що тривав тиждень, люди при зустрічі обмінювалися писанками.

Точно не відомо, де і коли з'явився перший поштовий конверт, а от батьківщиною марки стала Великобританія, що 6 травня 1840 року порадувала філателістів. Предтечами сучасних марок на теренах нашої держави фахівці вважають друковані знаки земських управ.

«Популяризація духовних та сімейних цінностей» – ось яку мету поставили перед собою організатори фестивалю «Вогні Христового Різдва». Адже важливо, аби у кожній сім'ї була взаємодопомога, підтримка та спілкування.

«Українські військові до кінця не забезпечені теплими речами», – про таку проблему повідомив міністр оборони Степан Полторак в ефірі Першого національного. Люди вже "втомилися" давати кошти на армію... Саме відсутність коштів на зимовий одяг і спровокувала появу акції "Зігрій солдата", у якій вирішили взяти участь і ми.

Гірський Тікич бере початок у селі Фронтівка, спершу тече переважно на схід, далі — на південний схід. На Гірському Тікичу розташоване місто Тальне, смт Буки та чимало сіл. Саме у Буках утворений каньйон у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється у 2 мільярди років.

23 вересня 2014 р. в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки живопису Василя Гелетки. На виставці представлено більше 40 полотен. Серед них - шевченкіана та серія картин на релігійну тематику.

Вінниця - це суміш великого міста із присмаком Західноукраїнської старовини. Бруківка чергується з плиткою, плитка - з асфальтом; через одну стоять старовинні будівлі, "совкові" розвалини і нові торговельні центри. Російськомовне населення чергується з українськомовним, а також чути дивний діалект.

Буває виникає непереборне бажання: купити квиток на потяг, приїхати до Львова, зайти до Львівської майстерні шоколаду і випити чаю із прянощами та солодкими витрибеньками, яких ніде у світі більше не посмакуєш. Тому іноді бажання не потрібно ігнорувати, хоча б заради того, аби без зайвих думок пройтися нічним містом, де всюди леви і запах кави...