Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Данилові Нарбуту, народному художнику України, лауреату Державної премії імені Тараса Шевченка, судилася непроста доля. Син відомого художника Георгія Нарбута не залишився в тіні свого геніального батька, а став творцем власного художнього стилю, самостійно здобув визнання у колег по цеху і назавжди вписав своє ім'я в когорту видатних художників України.

Ось ми вже перейшли у новий часовий вимір. Настав 2016 рік. Вітаємо нас усіх з оновленням, отриманим досвідом і поступом! Нехай у новому році ми здобудемо мир - насамперед, у серцях. Пропонуємо фото зустрічі нового року з різних куточків планети.

Персональна виставка художника Григорія Малорода «Грані творчості» відкрилася 22 грудня в музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка (Черкаси).

Виставка в черкаському музеї «Кобзаря» презентує передусім творчий доробок мислителя: книги, публікації, рукописи.

Лев Недосєко представив свою третю персональну виставку у музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка. До експозиції увійшло більше 20-ти робіт, виконаних у стилі постімпресіонізму. Вони створені у період з 2011 – 2015 рр.

28 жовтня у черкаському Street кафе відбувся вечір з майстринею Handmade, художницею і поетесою Лідією Колесник. Майстриня розповідала про свої ляльки-мотанки, янголів та іншу творчу діяльність.

До Днів європейської спадщини в Україні Черкаський обласний художній музей 21 вересня презентував виставку народної ікони Середньої Наддніпрянщини XVIII - початку XX століття з колекції Заслуженого художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Миколи Бабака.

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest відбувся у рідному селі Кобзаря – Моринцях – на Черкащині цими вихідними – 22-23 серпня. Відвідали Моринці близько 3-4 тисяч гостей з різних куточків України.

Людина завжди шукає коротший шлях до Бога: менше страждати, менше просити, менше служити, і швидше осягнути Божу благодать.

Учасники гуртка «Пегасик» навчалися власноруч робити писанки у майстрині та письменниці Лідії Колесник. Під час майстер-класу вона розповіла колегам по перу, що символізує розписане яєчко, чому з такою повагою ставилися до нього наші предки і чим воно відрізняється від крашанки. Майбутні письменники дізналися, що в давнину господині, творячи писанки, закладали в них побажання і загукування любові, злагоди, врожаю, дощу чи сонця. А під час Великодня, що тривав тиждень, люди при зустрічі обмінювалися писанками.