Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

9-10 березня відзначаємо Шевченківські дні. Сьогодні — 202-а річниця з дня народження Тараса Шевченка. Його поезія — як картини художника. Зрештою, як художник він був визнаний «прогресивною елітою» і здобув свободу. Публікуємо чудові картини Тараса Шевченка.

У черкаську галерею прийшла етнографічна весна. «Весна іде» – виставка традиційних головних уборів Середньої Наддніпрянщини. Черкаських майстринь Наталю Крамну-Таран, Юлію Рибасюк та киянку Ніну Севастьянову надихнула на створення представлених реконструкцій етнографічна колекція Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Унікальний старовинний одяг і прикраси представили у спеціальному фотопроекті «Магія старовини». З величезної музейної етнографічної колекції було відібрано  найцікавіші зразки традиційного українського одягу характерного для Лівобережної і Правобережної Черкащини кін. 19 -  поч. 20 ст. 

Данилові Нарбуту, народному художнику України, лауреату Державної премії імені Тараса Шевченка, судилася непроста доля. Син відомого художника Георгія Нарбута не залишився в тіні свого геніального батька, а став творцем власного художнього стилю, самостійно здобув визнання у колег по цеху і назавжди вписав своє ім'я в когорту видатних художників України.

Ось ми вже перейшли у новий часовий вимір. Настав 2016 рік. Вітаємо нас усіх з оновленням, отриманим досвідом і поступом! Нехай у новому році ми здобудемо мир - насамперед, у серцях. Пропонуємо фото зустрічі нового року з різних куточків планети.

Персональна виставка художника Григорія Малорода «Грані творчості» відкрилася 22 грудня в музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка (Черкаси).

Виставка в черкаському музеї «Кобзаря» презентує передусім творчий доробок мислителя: книги, публікації, рукописи.

Лев Недосєко представив свою третю персональну виставку у музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка. До експозиції увійшло більше 20-ти робіт, виконаних у стилі постімпресіонізму. Вони створені у період з 2011 – 2015 рр.

28 жовтня у черкаському Street кафе відбувся вечір з майстринею Handmade, художницею і поетесою Лідією Колесник. Майстриня розповідала про свої ляльки-мотанки, янголів та іншу творчу діяльність.

До Днів європейської спадщини в Україні Черкаський обласний художній музей 21 вересня презентував виставку народної ікони Середньої Наддніпрянщини XVIII - початку XX століття з колекції Заслуженого художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Миколи Бабака.