Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

У Черкасах щойно відкрився фестиваль крижаних скульптур "Крижталь". Тема цьогорічного льодового дійства - футбольний чемпіонат Євро-2012. Уже фактично зроблені різні футбольні кубки, бутси, козаки-футболісти з відомого мультфільму тощо. Деякі скульптури майстри ще завершують.

Черкаси зустрічали Водохреще у Дніпрі з морозцем та снігом.

У Художньому музеї відкрилася виставка «Безконечник ремесла». Це друга обласна виставка творів претендентів у члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На Різдвяні свята на Соборній площі черкащан розважали творчі колективи з Маньківського, Монастирищенського та Лисянського районів.

Представники черкаського "Фронту змін" перед Новим роком на свій лад розважали людей. Біля Черкаської облдержадміністрації вони провели акцію "Новорічне вухо влади".  На новорічній сосні молодь розвісила іграшки у формі паперових "вух", де були написані невиконані владою обіцянки.  Дід Мороз знімав ці "вуха"-обіцянки з ялинки, дівчина зачитувала ці "мантри" щасливого життя вже сьогодні, а потім вони складали це все в конверт, який мають надіслати до представників влади по пошті.

У черкаському драмтеатрі закінчили формувати солодку композицію благодійного проекту «Смачна новорічна країна», яка буде продана на аукціоні 19 грудня. 

«ПочатокПопередня11НаступнаКінець»
Сторінка 11 з 11