Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Черкаська молодь сьогодні на алеї по бульвару Тараса Шевченка провела акцію на захист дерев, які передбачається зрубати під час переоснащення центральної вулиці Черкас. Близько сотні молодих людей обіймали дерева, організувавши "живий ланцюг" навколо каштанів, лип та інших своїх "друзів". Періодично вони скандували "Захистимо алею від сокири!" Разом з тим черкаська молодь наголосила, що це не акція політичних партій чи організацій, не захід проти проекту мера Черкас, а акція черкащан, які прагнуть зберегти природу в рідному місті.

У черкаському музеї «Кобзаря» розпочалася виставка фіалок, організована клубом «Сенполія». Свої колекції цієї рослини представив також клуб «Черкаська фіалочка» та приватна колекціонерка зі Знам'янки. На виставці – близько сотні сортів сенполії, тобто узамбарської фіалки. Є тут звичайні фіалки, мініатюрні та трейлерні. Серед фіалок - «Алла Пугачова», «Бій Биків», «Геній Чистої Краси», «Дика орхідея», «King's Ransom», «Kissing Bandit (Sorano)», «Lunar Eclipse (LLG)», «Lyon's Night Owl»... Виставка триватиме до 26 лютого.

Міський голова Черкас Сергій Одарич вирішив замість традиційної прес-конференції особисто провести екскурсію колишньою тютюновою фабрикою. Він був не в гуморі і найперше розказав, що журналісти зробили із приміщення, куди хочуть перемістити другу музичну школу, якісь фільми жахів.

Француз Рено Луазело (Renaud Loiseleux) з міста Лілль віднедавна працює з гімназистами Першої міської гімназії Черкас.

Як поживає курортне місто взимку? На дворі до мінус 20 – зовсім неприродно для гарячого курортного Скадовська, що на Херсонщині. Узимку це сиве місто, і в ньому важко  впізнати галасливе містечко, де креветки та медова пахлава – найперші ласощі пляжників, а музика з ресторанів зливається в божевільному коктейлі звуків. 

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка «Це любов».

У черкаських дітлахів, які мешкають у мікрорайоні «Луначарський», відтепер є своя ковзанка. До її облаштування по вулиці Ярослава Галана, 7, долучилися чимало місцевих жителів.

У Черкасах щойно відкрився фестиваль крижаних скульптур "Крижталь". Тема цьогорічного льодового дійства - футбольний чемпіонат Євро-2012. Уже фактично зроблені різні футбольні кубки, бутси, козаки-футболісти з відомого мультфільму тощо. Деякі скульптури майстри ще завершують.

Черкаси зустрічали Водохреще у Дніпрі з морозцем та снігом.

У Художньому музеї відкрилася виставка «Безконечник ремесла». Це друга обласна виставка творів претендентів у члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.