Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фоторепортаж

Сьогодні п'ятеро титулованих спортсменів, членів збірної України з хортингу провели перший зірковий майстер-клас для учнів ЗОШ № 30 міста Черкаси. Упродовж навчального дня основи хортингу вивчали п'ятикласники, восьмикласники та десятикласники. Провідні спортсмени, курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Дмитро Пирогов, Ігор Гальчук, Вадим Антонян, Сергій Шуба та Юрій Побережний спочатку провели для хлопців та дівчат загальну розминку, після чого продемонстрували їм основні бойові елементи – удари, захвати та кидки.

На благодійній виставці «Краса проти байдужості» в Черкасах були представлені красуні, котрі в руках митців поєднали вишуканий боді-арт, сучасний дизайн і етно-мотиви, творячи собою оригінальні "живі картини". Усе це - заради маленького Артура Рубана, хворого на лейкемію, якому необхідні гроші на лікування.

У Першій міській гімназії Черкас сьогодні демонстрували сучасні "молодіжні" й традиційні вишиванки й одночасно вшановували Тараса Шевченка у флешмобі "Одягни вишиванку!" Учні і вчителі Першої міської гімназії провели цю акцію в контексті Шевченкових днів, які відзначає гімназія та інші черкаські заклади освіти.

Черкаська молодь сьогодні на алеї по бульвару Тараса Шевченка провела акцію на захист дерев, які передбачається зрубати під час переоснащення центральної вулиці Черкас. Близько сотні молодих людей обіймали дерева, організувавши "живий ланцюг" навколо каштанів, лип та інших своїх "друзів". Періодично вони скандували "Захистимо алею від сокири!" Разом з тим черкаська молодь наголосила, що це не акція політичних партій чи організацій, не захід проти проекту мера Черкас, а акція черкащан, які прагнуть зберегти природу в рідному місті.

У черкаському музеї «Кобзаря» розпочалася виставка фіалок, організована клубом «Сенполія». Свої колекції цієї рослини представив також клуб «Черкаська фіалочка» та приватна колекціонерка зі Знам'янки. На виставці – близько сотні сортів сенполії, тобто узамбарської фіалки. Є тут звичайні фіалки, мініатюрні та трейлерні. Серед фіалок - «Алла Пугачова», «Бій Биків», «Геній Чистої Краси», «Дика орхідея», «King's Ransom», «Kissing Bandit (Sorano)», «Lunar Eclipse (LLG)», «Lyon's Night Owl»... Виставка триватиме до 26 лютого.

Міський голова Черкас Сергій Одарич вирішив замість традиційної прес-конференції особисто провести екскурсію колишньою тютюновою фабрикою. Він був не в гуморі і найперше розказав, що журналісти зробили із приміщення, куди хочуть перемістити другу музичну школу, якісь фільми жахів.

Француз Рено Луазело (Renaud Loiseleux) з міста Лілль віднедавна працює з гімназистами Першої міської гімназії Черкас.

Як поживає курортне місто взимку? На дворі до мінус 20 – зовсім неприродно для гарячого курортного Скадовська, що на Херсонщині. Узимку це сиве місто, і в ньому важко  впізнати галасливе містечко, де креветки та медова пахлава – найперші ласощі пляжників, а музика з ресторанів зливається в божевільному коктейлі звуків. 

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка «Це любов».

У черкаських дітлахів, які мешкають у мікрорайоні «Луначарський», відтепер є своя ковзанка. До її облаштування по вулиці Ярослава Галана, 7, долучилися чимало місцевих жителів.