Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Щастя – це любов до себе, свого життя й усього, що в ньому відбувається. Хорошого й поганого, веселого й сумного", – розповідає Сашко Середа – герой Щастя на НародUA.

"Допоки людина має те, що її манить, що її радує і робить щасливою, – людина живе", – запевняє Марія Карук – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя завжди пов'язане із досягненням певної мети", – розповідає Любов Базь – героїня Щастя на НародUA.

"У гонитві за вічним щастям, головне не проґавити усього того, що може зробити тебе щасливим саме тут і зараз", – розповідає Інґіґерда – героїня Щастя на НародUA.

«Щастя не створене, щоб за ним ганялися. Воно просто падає, як цеглина, яку ти або спіймаєш, або проґавиш», – розповідає Катерина Холод – героїня Щастя на НародUA.

«Є одне, що єднає нас у щасті – це наша любов, любов, що поміж нас», – розповідає Адріана Лаванда – героїня Щастя на НародUA.

«Припустимо, що життя це OREO: шлях — біла найсмачніша начинка, а її смак — щастя», — фантазує Софія Гаранько — героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Якщо ми вміємо помічати дрібнички, бачити у них красу, радіти, то ми – щасливі", – запевняє Марта Гавриляк – героїня рубрики Щастя на НародUA.

«Щастя – це коли тобі завжди є кому написати, зателефонувати, поділитися думками, ідеями й міркуваннями», – розповідає Іванна Голуб – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Щастя неможливо придбати, його можна лише створити власноруч", – запевняє Маша Абалмасова – героїня рубрики Щастя на НародUA.