Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Телеканал «Рось» кожного дня дивляться 312 тисяч телеглядачів. Якщо врахувати, що населення Черкаської області становить 1 млн 300 тисяч людей, то десь третина жителів регіону щоденно дивляться програми телеканалу.

Черкаський обласний художній музей до Дня Святого Валентина проводить виставку-конкурс «Кохання – вічна тема мистецтва». Запрошуються професійні майстри, молодь, аматори. Види мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія, фотографіка, плакат. Роботи для відбору комісією приймаються до 20 січня 2011 року.

Кажани оселилися у Першій гімназії Черкас, бо міська влада не спромоглася відремонтувати там фасад.

Заступник міського голови Олексій Гужва стверджує, що міська влада Черкас зробила все, щоб у місті була збудована муфельна піч. Мерія відповідала за відведення земельної ділянки. За словами Олексія Гужви, ще 17 листопада був підписаний договір суперфіцій (права на забудову земельної ділянки). Муфельну піч вирішили розмістити на вул. Пацаєва, 51/а.

Голова Черкаської райдержадміністрації Євген Влізло зустрівся з експертом Європейського Союзу в Росії французом Сержем Бієсом. У ході зустрічі, що відбулася в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації в Черкасах, сторони обговорили можливе співробітництво та налагодження інтернаціональних партнерських відносин.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи облдержадміністрації звертає увагу жителів області на те, що протягом грудня в області почастішали випадки захворювання тварин на сказ.

Телерадіокомпанія «Рось» користується сьогодні неабиякою популярністю у журналістів.

Якщо за словами опозиційних лідерів будуть стояти якісь справи, тоді їхню діяльність висвітлюватимуть журналісти. Так вважає директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Юрій Уздемір. Сьогодні під час прес-конференції він розповів журналістам, чому шкідливо їсти тільки солодке і навіщо потрібна «перчинка».

Черкаська обласна телерадіокомпанія «Рось» виплачує своїм журналістам премії за «інтенсивність праці».

Цього дня в історії України та світу трапилися такі події