Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Деякі депутати Черкаської міськради, зокрема й БЮТівець Микола Булатецький заявили про намір ініціювати позачергову сесію Черкаської міськради й провести її в Черкаському пологовому будинку № 2. Про це він сказав під час зустрічі з колективом пологового будинку.

НародUA нарешті отримав довгоочікувану письмову відповідь від Черкаського міськвиконкому на наш запит щодо недобросовісного виконавця ремонтних робіт, наслідком яких стало травмування 65-річної жінки із серйозними переломами ноги та операціями. Міська влада офіційно підтвердила те, що вона вказала нам в електронній відповіді на інформаційний запит. Таким чином відповідальним за недобросовісний ремонт в, очевидно, безпрецедентному судовому процесі пенсіонерки проти влади відтепер офіційно стає КП «Черкаситеплокомуненерго».

Колектив Черкаського пологового будинку № 2 сподівається найближчими днями отримати запрошення на зустріч з губернатором Сергієм Тулубом, хоч губернатор і відмовився з ними зустрічатися.

Медики очікують принаймні хоч якихось заходів з його боку, які б зупинили процес закриття пологового будинку. Про це повідомили НародUA лікарі медичного закладу.

Цей день в історії запам’ятався такими подіями:

Четвер, 15 грудень 2011 22:22

«Українські» вітаміни

Тиждень тому у своєї бабусі я натрапила на відривний настінний календар на 2012 рік з промовистою назвою «Природа исцеляет». Усе б нічого, якби на обкладинці не були зображені гранат, лайм, лимон, хурма… Жодного тобі яблучка, грушки чи сливи – виключно екзотичні фрукти.

Прізвище «Боїн» уже згадувалося в нашому резонансному матеріалі про особливу любов губернатора Сергія Тулуба до бізнесу.

Тоді губернатор на одній з нарад вчив підлеглих «розмові» з бізнесом за допомогою тракторів і екскаваторів, а Боїна грозився легко «закрити».

На останній сесії Черкаської обласної ради найбільш цікаві події почалися саме тоді, коли прес-служба ОДА викликала всіх журналістів із зали засідань на брифінг голови ОДА Сергія Тулуба. У цей час саме почали розглядати питання дозволів на вивчення підземних родовищ вод для різних підприємств.

Лідер Радикальної партії і нардеп Олег Ляшко сьогодні зустрівся з колективом пологового будинку № 2 міста Черкас.  Він пообіцяв звернутися в Генпрокуратуру, щоб та опротестувала в суді рішення черкаської влади про реорганізацію закладу.

Черкаська обласна рада під час останньої сесії затвердила три освітні програми, які потребують фінансування на суму 80 млн гривень.

Наслідки пориву на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській остаточно ліквідовані. Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора. Наразі засипають місце розкопки. Загалом ліквідувати масштабну аварію вдалося менше ніж за три тижні.