Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

У Черкасах температура у квартирі мешканця мікрорайону «Митниця» у Черкасах піднялася до 20 градусів після того, як у нього в гостях побувала спеціальна комісія.

Якщо хтось із мешканців приватного сектору Черкас відмовиться користуватися сміттєвим контейнером, йому доведеться сплачувати чималенький штраф – 700 гривень на день.

Цими вихідними у Черкасах відбувся уже традиційний Благодійний бал.  Із 2008 року Наддніпрянський фонд організує та проводить цей захід, під час якого відбувається благодійний аукціон, а на отримані кошти реалізуються соціальні проекти. Так, у 2008 році було придбано бронхоскоп для відділення дитячої хірургії обласної лікарні, в 2009 році реалізовано 6 проектів місцевих громадських організацій, а в 2010 році проведено розвиваючі заняття для дітей з особливими потребами.

З цього дня фактично розпочинаються новорічні та різдвяні свята. Цього дня вшановуємо Святого Миколая Чудотворця, який і "народив" безліч своїх помічників - Діда Мороза, Санта Клауса та інших святкових героїв.

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви блаженніший архієпископ Любомир Гузар назвав умови, за яких українські Церкви можуть об’єднатися.

Цими вихідними біля черкаського драматичного театру встановили музичний атракціон – «Новорічні дзвіночки». Як розповіла НародUA начальник управління культури та туризму Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька, дзвіночки з’явилися завдяки міському голові Черкас Сергію Одаричу.

У черкаському драмтеатрі закінчили формувати солодку композицію благодійного проекту «Смачна новорічна країна», яка буде продана на аукціоні 19 грудня. 

Днями у київській кнайпі «Купідон» нагороджували переможців конкурсу, що проводився в рамках всеукраїнської моніторингової кампанії «Міліція під контролем».

Мерія Черкас активно використовує соціальні мережі. У «Фейсбуці» та «Вконтакті» створені офіційні групи, де розміщується інформація про події у місті, анонси заходів, цікаві фоторепортажі, опитування та інше. Учасники груп мають можливість не лише споглядати інформацію, але й коментувати її, звертатися до міської влади із запитаннями та пропозиціями.

Візит Олега Ляшка до Черкас був точковим. Сюди він приїхав після агітаційного вояжу до Золотоноші, щоб охопити найбільш гарячий і резонансний об’єкт – реорганізований чи напівзакритий пологовий № 2.