Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

У Черкасах рибалка провів півгодини у крижаній воді, поки йому не надали допомогу рятувальники.

Санаторій «Сосновий бір», до якого хочуть приєднати внаслідок реорганізації ще два дитячі санаторії «Пролісок» і «Зміна», не пристосований для того, щоб приймати дітей до 7 років. Для малечі тут не створено жодних умов. У цьому НародUA переконався побувавши у санаторії.

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

Влітку наступного року після Євро-2012 до Києва вперше в історії завітає легендарний американський рок-гурт Red Hot Chili Peppers.

У Черкасах правоохоронці не вбачають злочину в тому, що хтось намалював свастику на державному прапорі.

У Черкасах за вихідні збільшилася кількість людей, які зверталися у міський травмпункт із травмами, отриманими внаслідок ожеледиці.

Мер Черкас Сергій Одарич заявив, що не варто зупинятися на забороні продажу алкогольних напоїв вночі. Варто також взагалі заборонити продавати алкоголь та тютюн у кіосках.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що пам’ятник Леніну не повернеться на Соборну площу міста.

Іменини сьогодні святкують  Аркадій, Арсеній, Євген, Лукія, Анастасія, Никодим, Орест. Вітаємо вас.

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…