Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

У Києві в Українському фонді культури днями експонувала свої твори Заслужена художниця України, відома черкаська мисткиня Надія Нікіфорова. НародUA побував на виставці «Посланіє» і споглядав незвичні картини.

У Черкасах п’яниця убив чоловіка за те, що той відмовився з ним випити.

Завтра у Черкасах в рамках п’ятих суспільних днів Української Греко-Католицької Церкви, які започаткував сам митрополит Андрій Шептицький, відбудеться зустріч із  Архиєпископом УГКЦ Блаженішим Любомиром (Гузаром).

Інтернет-спільнота обурена висловлюваннями міського голови Канева Віктора Ніколенка, які оприлюднив НародUA. Нагадаємо, що мер заявив про те, що не збирається переносити свій звіт і з-поміж іншого сказав фразу, яка викликала великий резонанс серед канівської та всеукраїнської інтернет-спільноти:

До НародUA надійшла інформація, що з «реорганізованого» міською владою Черкас пологового будинку № 2 вже почали вивозити найкраще обладнання.

Мер Канева Віктор Ніколенко переконує, що інформація про блогерів та їхні різні ніки є цілковито відкритою. Про це йому розповідали, зокрема, і самі блогери. Крім того, він стверджує, що не збирав конфіденційну інформацію незаконним шляхом і жодним чином не порушував закон.

Черкащина є лідером з-поміж інших областей України по відновленню дошкільного навчання.

Екс-БЮТівець Олег Ляшко пообіцяв лікарям черкаського пологового будинку № 2, який фактично уже припинив існування після реорганізації, «до кінця» захищати заклад.

Він заявив, що єдиний вихід із ситуації – місцевий референдум з цього питання.

На комп’ютеризацію шкіл Черкаської області до 2015 року витратять 11 мільйонів гривень.

Відома торговельна марка, яка реалізовує горілку, в жодному випадку не дискредитує урочище «Холодний Яр», яке знаходиться на Чигиринщині.