Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Середа, 31 січень 2018 22:34

Житні булочки

Автор

Дуже смачні! Пекла їх разів з десять точно! З вершковим маслом просто незрівнянні.

Для заправки майонезу беру зовсім трошки, решту - рафінована олія.

Пекла вже тричі з цим тістом - двічі булочки з маком та кокосовим пудингом, останній раз - нашвидкуруч зліпила два рулети.

П’ятниця, 26 січень 2018 22:02

Пиріжки з начинкою

Автор

Тісто - дуже ніжне, пиріжки вийшли пухкі.

Кожна з них певним чином виховувала наступні покоління, розширяла рамки дозволеного і прийнятного, формувала смаки молоді.

Фільм має шанси сподобатися любителям похмуро-естетичних історій, прихильникам акторського дару Джилленхола чи тим, хто захоплюється сучасним напівнезалежним кіно.

НародUA пропонує здійснити ностальгічну подорож у минуле і зрозуміти, чому «Вінсент» заслуговує статус культового кіно, і яке істинне значення має стрічка у фільмографії майстра гротескних трагікомедій.

"Відчувати, що ти є, що у тебе під ногами та земля вертиться, і ти достатня, і ти потрібна світу - от тоді приходить щастя могти дарувати, давати, ділитись", – розповідає Вікторія Віадук – героїня Щастя на НародUA.

"Хтось із друзів жартував, що я “людина-оркестр”, бо сьогодні можу заходитися до малювання, завтра писати книгу, а післязавтра — шити одяг", – розповідає Квітка Лісовська – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Як мало іноді потрібно для щастя! Ранок, оповитий легким серпанком, перший подих повітря... І нестримні мрії...", – розповідає Оксана Гиз – героїня Щастя на НародUA.