Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Друзі, нам потрібна ваша підтримка. Ми давно збираємо щастя докупи. Працюємо для вас уже майже 9 (!) років.

"Для мене щастя – торкатися свого коріння, бачити картину світу предків через історію мови", – розповідає Антон Іщук – герой Щастя на НародUA.

"Щастя – це світлий великий храм, який потрібно збудувати для того, щоби потім жити в ньому, відчувати внутрішній мир, молитися", – розповідає Неля Романовська – героїня Щастя на НародUA.

"Можна переживати біль, і водночас залишатися щасливою. Можна проходити через неймовірні труднощі і живити себе та інших своїм щастям", – розповідає Олена Татьянченко – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 26 березень 2020 08:02

Анатолій Молнар: "Щастя – любити"

Автор

"Щастя – прокинутись зранку і випити чашку кави", – розповідає Анатолій Молнар – герой Щастя на НародUA.

Вівторок, 24 березень 2020 10:57

Анна Іва: "Щастя або є, або його немає"

Автор

"Розуміння щастя накопичується з часом, з усвідомленням, що справа, якою займаєшся приносить задоволення, що люди, які поруч - це саме ті, з якими завжди комфортно, що рідні здорові та радіють життю", – розповідає Анна Іва – героїня Щастя на НародUA.

"Щаслива, що занурена у світ любові до художнього слова з усіма його відтінками, що інколи можу побути на самоті з ним, глибоко зануритися у його красу", – розповідає Вікторія Сопільняк – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – розкрити свої вищі, богом закладені здібності. Зрозуміти свій час і відтворити його, як розумне дзеркало", – розповідає Інна Усенко – героїня Щастя на НародUA.

"Я та особистість, яка не вірить в чудо, але вірить в силу енергії життєздатності всесвіту, галактики, часопростору", – розповідає Світлана Ілюк – героїня Щастя на НародUA.

"Тридцять років життя мені довелося пройти, постійно ховаючи себе від себе. Шукаючи собі застосувань «як усі»", – розповідає Ірена Слута – героїня рубрики Людина на НародUA. 

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 465