Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лип 2016

Здорове харчування: три «кити»

Читайте більше в рубриці Фітнес і здоров’я
 

Немає дієти, яка назавжди зробить ваше тіло ідеальним. Є лише ви і ваші «їстівні» звички. Які необхідно змінювати, якщо ви не задоволені собою. А також фізичні навантаження, які сприятимуть створенню вашого ідеалу. Але сьогодні мова йтиме саме про їжу, як основу гарного самопочуття і зовнішності. Харчування – це насамперед, наші звички, завдяки яким ми маємо те, що маємо. Ми наводимо три основні правила, для успішного будівництва гарного тіла.

1.           Дотримання режиму

Краще їсти маленькими порціями і частіше, аніж раз чи двічі на день. Повноцінним вважатиметься чотири-, пятиразове харчування. Якщо ви харчуєтесь меншу кількість разів протягом дня, організм сприймає це як голодування і швиденько «відкладає» небажані зайві кілограмчики. 

Ваш сніданок – це обов’язків елемент повноцінного харчування, яким не можна нехтувати, повинен бути комплексним та містити усі необхідні елементи: білки, жири та вуглеводи, займаючи приблизно 25% усього раціону. Обід повинен займати близько 35%, підвечірок – 15%, вечеря  містити лише білкову їжу – не більше 25% від денного раціону.

Найважливіше – не переїдати, для цього і потрібно їсти частіше, аби не було гострого відчуття голоду. Останній прийом їжі має бути не пізніше, аніж три години до сну. У протилежному випадку – ви матимете неспокійний сон та порушений режим.

Інтервали між прийомами їжі повинні бути близько 4-х годин, бажано, в один і той самий час. Не провокуйте свій організм, його не обдуриш! Їсти потрібно меншими порціями і частіше. Великою кількістю їжі за один раз ви лише викличете проблеми зі шлунком та поганий настрій.

2.           Вода

Проста вода – саме той елемент, завдяки якому наш організм почуває себе здоровим, насиченим і активним. Невелика втрата вашого водного балансу, навіть близько 10%, призводить до надмірної стомлюваності, погіршення мислення та загального функціонування усього організму.

Звісно, ми отримуємо частину води із їжі, яку споживаємо та інших напоїв. Але ніщо не замінить простої води! Удень, ви повинні споживати від 1 літри чистої води. Для точного значення скористайтеся формулою: (Вага*400мл)%2 = ваша денна норма питної води.

3.           Повноцінне харчування

Споживайте різноманітну їжу, багату на вітаміни та мінерали.  Ваше щоденне меню повинно містити продукти харчування різних груп: фрукти,овочі, риба, м’ясо, крупи, бобові, кисломолочні продукти та рослинні жири. Важливим у вашому денному раціоні є вміст кисломолочних продуктів.  І не забувайте про сезонну їжу – віддавайте перевагу продуктам, які є тут і зараз.

 

Фото: womenfitness.net