Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Трав 2016

Вода – наш другий кисень

Читайте більше в рубриці Фітнес і здоров’я
 

Народ UA разом із нашою авторкою Аллою Плахтій, сертифікованим спеціалістом з Пілатесу, силового фітнесу та стретчингу, презентує нову рубрику «Фітнес і здоров’я», де ми розкриватимемо секрети правильних тренувань для кожного та поради щодо здорового харчування, які допоможуть підтримувати здоров’я у належному стані. Наша перша стаття - про воду.

Організм людини влаштований краще за будь-яку комп’ютерну машину. Але навіть такому досконалому творінню як людський організм необхідна енергія, яку ми черпаємо з води та їжі. Сьогодні ми розкажемо вам саме про воду, важливість якої прирівнюється до кисню.

Організм новонародженого маляти містить 75-80% води від загальної маси тіла, організм дорослої людини - до 65%. Але кожної години ми втрачаємо воду під час дихання, втрачаємо її під час потовиділення та разом із сечею. Це означає, що наш організм потребує підтримки водного балансу щогодинно, інакше може відбутися зневоднення організму.

Недостатня кількість води в організмі людини призводить спочатку до найбанальніших речей, які здавалося б, від цього й не залежать, а саме: поганий настрій, сухість шкіри та яскраво виділені зморшки, відчуття постійного голоду, який ми зазвичай помилково втамовуємо їжею, що призводить до зайвої ваги, головних болей, відчуття постійної втоми, ослаблення імунної системи. Але це лише так звані «легкі» наслідки, які з часом призводять до ускладнень та  болю в області шлунку, кишечника і суглобів.

Отож перелічені вище симптоми можуть сигналізувати про малу кількість споживання води вашим організмом, саме води, а не рідини, яку ми вважаємо водою! Адже деякі щоденні напої, такі як кава та чай, навпаки зневоднюють організм.

Ми радимо вам класичну формулу для підтримання добової норми води на свою масу тіла: це 30 мл простої (!) води на один кілограм вашої ваги. Наприклад, при вазі 50 кг організму необхідно за день вжити 1,5 л води.

Для тих, хто бореться із зайвою вагою, болем у суглобах, варто звернути увагу на те, що саме проста вода сприяє нормальному функціонуванню внутрішніх органів, зменшенню апетиту та сприяє метаболічним процесам організму.

Зробіть перший крок на зустріч собі і результати не заставлять чекати! Почніть прямо зараз!

 

Алла Плахтій,

сертифікований спеціаліст з Пілатесу, силового фітнесу, класичної аеробіки й стретчингу

 

Фото uainfo.org

 
Більше на цю тему