Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Трав 2016

Мода на здоров’я

Читайте більше в рубриці Фітнес і здоров’я
 

Підйом о 6 ранку, натягуєш спортивну форму, виходиш на вулицю і… відчуваєш перевагу. Не те, що над людьми, над світом! Адже ти переборов, перш за все, себе. І перемога закріпиться сильніше,якщо не будеш в перший день свого тріумфу виставляти фото в Інстаграм, а все ж дочекаєшся, коли закріпиш результат, хоча б тижнем регулярних тренувань.

Спорт, фітнес, здоровий спосіб життя. Сьогодні це, насамперед, мода… Тому іноді фото в спортивній формі вашого друга - це лише фото, не більше. Фото ще й із підписом, що містить елементи докору, наприклад, я відпрацював, а ти?.. А у реальному значенні «відпрацював» - це купив нові кросівочки і «залив» у соціальні мережі їхнє фото. Ох не така повинна бути мотивація!

Знаєте, мода, це – круто!  Але не на кросівки мода і абонемент у спортклуб. Мода має бути на ЗДОРОВ’Я  На хороше самопочуття, на красиве (по-здоровому, красиве) тіло, на активний відпочинок, на відкриття самого себе.

І коли ти по-справжньому задоволений собою, ти – надихатимеш інших! І своїми фото, у тому ж числі, але це буде щиро, тому що не лише на фото, а й у житті твоя енергія заражатиме інших, і не помітно робитиме свою справу: спонукатиме до дій.

Знаєте, сьогодні важливо не йти в ногу із часом, а навпаки – бути справжнім. Саме тоді ти виділятимешся і допомагатимеш іншим просто своєю щирістю. Адже багато копій, прагнень, пошуків свого ідеалу рано чи пізно беруть своє і залишають людину розчарованою. Присвятіть краще свої резерви не для копіювання інших «крутих» людей, а для створення себе!

 

Фото hrtgb.org

 
Більше на цю тему