Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Трав 2016

5 ранкових ритуалів, які зроблять ваш день

Читайте більше в рубриці Фітнес і здоров’я
 

Занадто зациклюючись на буденних справах, ми пропускаємо невеличкі деталі, які, як правило, є основою нашого дня. Для вас ми представляємо п'ять обов’язкових речей, які потрібно виконати вранці, аби день почався із «правильної» ноги.

1. Раннє пробудження

Організм людини починає свою активну діяльність разом із сходом сонця. Зрозуміло, що це найпродуктивніший час для пробудження. Люди, які встають до 7 години ранку, мають стійкішу нервову систему, гарний життєвий тонус, кращий метаболізм та додатковий час для себе, аніж люди, які пробуджуються перед самим виходом із дому. Вставайте раніше і встигатимете те, на що зазвичай не вистачає часу, наприклад, зробити ранкову гімнастику або ж причепуритися як слід, а краще – і те, і інше.

2. Стакан свіжої води

Прокинувшись, візьміть за правило випити стакан чистої простої води. По-перше, це сприяє швидшому пробудженню вашого організму, по-друге, вам необхідно відновити водний баланс після сну, адже вночі людина втрачає багато рідини. Стакан води на голодний шлунок покращить ваш обмін речовин, для кращого засвоєння продуктів харчування, які ви споживатимете протягом усього дня.

3. Ранковий фітнес

Ну як же без фізичної активності! Активність не лише для тіла, але й для розуму. Ранкова зарядка сприяє збільшенню потоку кисню в організм, чим покращує роботу мозку. Прокидайтеся і присвятіть певний час для себе, адже фізична активність не лише зробить бадьорим ваш день, але й покращить настрій, допоможе сконцентруватися. Аби привчити себе робити ранкову зарядку щодня порад немає, вставайте – і починайте!

4. Правильний сніданок

Саме вранці ваш організм найбільше потребує «підзарядки», аби нормально працювати впродовж усього дня. Ранок – золотий час для вашого здоров’я. Нехтуючи цим, ви заплатите набагато більшу ціну, у вигляді різноманітних хвороб та поганого настрою. Сніданок повинен бути поживним і комплексним. Це означає, що правильний сніданок має вміщувати як білки, так і складні вуглеводи, які є пальним для нашого організму. При недостатній кількості глюкози, яку організм черпає із вуглеводів, людина постійно відчуває втому, безсилля та роздратованість.

Перелік продуктів, які ідеально підходять для сніданку: гречана або вівсяна каші, варені яйця, йогурт, свіжий салат, морська капуста, свіжі фрукти, нежирне м'ясо.

5. Усвідомити, що почався новий день

Ви прокинулись – це вже неймовірне щастя жити, отримувати насолоду від оточення та почати день по-новому: з новими силами, новими думками, новими мріями. Ви можете щось змінити у своєму житті, або щось покращити. Та що там – ви можете все, що захочете, адже у вас є новий день і нові можливості!


Алла Плахтій,

сертифікований спеціаліст з Пілатесу, силового фітнесу, класичної аеробіки й стретчингу

Фото

 
Більше на цю тему