Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фітнес і здоров’я

Фітнес і здоров’я

Шалений темп нашого життя змушує розставляти пріоритети, аби все встигнути і триматися на плаву. Робота, власний дім, сім’я, друзі, улюблена справа і багато не улюблених, але важливих справ, - частіше за все роблять вибір за нас, але не завжди на нашу користь. Народ UA створює нову рубрику «Фітнес і здоров’я» разом із нашою авторкою Аллою Плахтій, сертифікованим спеціалістом з Пілатесу, силового фітнесу й стретчингу. У рамках цієї рубрики ми розкриватимемо секрети правильних тренувань для кожного та поради щодо здорового харчування, які допоможуть вам підтримувати здоров’я у гармонії. Тіло повинно рухатися, як і легені повинні дихати. Без цього людина не може жити! Ми повинні споживати здорову їжу, насичуючись енергією, за допомогою якої наше життя стане легшим та досконалішим, наскільки це можливо. Три кита нашої рубрики – якісний рух, правильне харчування та, як результат, внутрішня гармонія. Пишіть нам на електронну пошту narodua@narodua.com або name_@ukr.net.


21 лип 2016

Немає дієти, яка назавжди зробить ваше тіло ідеальним. Є лише ви і ваші «їстівні» звички. Які необхідно змінювати, якщо ви не задоволені собою. А також фізичні навантаження, які сприятимуть створенню вашого ідеалу. Але сьогодні мова йтиме саме про їжу, як основу гарного самопочуття і зовнішності. Харчування – це насамперед, наші звички, завдяки яким ми маємо те, що маємо. Ми наводимо три основні правила, для успішного будівництва гарного тіла.

Занадто зациклюючись на буденних справах, ми пропускаємо невеличкі деталі, які, як правило, є основою нашого дня. Для вас ми представляємо п'ять обов’язкових речей, які потрібно виконати вранці, аби день почався із «правильної» ноги.

17 трав 2016

Мода на здоров’я

Читайте більше в рубриці Фітнес і здоров’я

Підйом о 6 ранку, натягуєш спортивну форму, виходиш на вулицю і… відчуваєш перевагу. Не те, що над людьми, над світом! Адже ти переборов, перш за все, себе. І перемога закріпиться сильніше,якщо не будеш в перший день свого тріумфу виставляти фото в Інстаграм, а все ж дочекаєшся, коли закріпиш результат, хоча б тижнем регулярних тренувань.

09 трав 2016

Народ UA разом із нашою авторкою Аллою Плахтій, сертифікованим спеціалістом з Пілатесу, силового фітнесу та стретчингу, презентує нову рубрику «Фітнес і здоров’я», де ми розкриватимемо секрети правильних тренувань для кожного та поради щодо здорового харчування, які допоможуть підтримувати здоров’я у належному стані. Наша перша стаття - про воду.