Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2012

Завдяки Черкасам бюджетники всієї України вчасно отримають зарплату?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив головам облдержадміністрацій вжити заходів, щоб своєчасно профінансувати видатки з виплати зарплати працівникам бюджетних установ. Зокрема, головам ОДА доручено вжити заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та посилити роботу з дотримання жорсткої економії бюджетних коштів. Таким чином бюджетники зможуть вчасно отримати зарплату.

Таке доручення Миколи Азарова губернаторам директор департаменту бюджетної політики Черкаського міськвиконкому Наталія Джуган називає заслугою винятково міського голови Черкас Сергія Одарича.

 

«Саме ми надсилали звернення з цього питання до прем'єр-міністра, віце-прем'єра, міністра фінансів  – ми стукали в усі двері, куди можна постукати і таки достукалися – адже нас почули. Якщо б ми не кричали про це на всю Україну – ніхто б нас не почув», - розповіла Наталія Джуган.

 

Крім того, на рівні Верховної Ради прийнято зміни до Держбюджету, де змінено трансферти місцевим бюджетам, і частково перекривається дефіцит на зарплату. Днями також з'явилося доручення прем'єра головам ОДА забезпечити поточні видатки бюджетних установ.

 

«Тобто, щоб не тільки зарплати і енергоносії платити, а і покривати видатки з утримання цієї установи, щоб забезпечити її діяльність», - пояснила Наталія Джуган.

 

Окремо у дорученні сказано про обов'язкове покриття касових розривів місцевих бюджетів.

 

«Це те, що в нас виникло в березні: неперекриття тимчасових касових розривів казначейством. Тому ми на початок березня вийшли і з боргами по зарплаті у майже 6 млн грн. На початку квітня це питання було вирішено. На сьогоднішній день наявна потреба у 24 млн грн досі не перекрита З цих 24 мільйонів 21 мільйон – тільки заробітна плата», - підкреслила департаменту бюджетної політики.

 

dor

 

Загалом кредиторська заборгованість на цей час сягає 29 млн грн.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: