Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2012

Від черкаських перевізників вимагають використовувати транспорт стандарту ЄВРО-4

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Перевізники Черкас «забули» перейти на стандарт Євро-4 у той час, як вся країна досі цього не зробила.

Про це, відповідаючи на запитання користувачів соціальних мереж, написав начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Черкаського міськвиконкому Віталій Дядченко. За його словами, у 2011 році закінчився термін дії договорів на 12 маршрутах. У 2012 році закінчується ще на 12. У 2014 році - на 6 маршрутах.

 

«Згідно рішення міськвиконкому 2008 року, власники маршруток повинні були поміняти свої автобуси з нормою викиду СО – Євро-1 і Євро-2 на Євро-4 на початок 2012 року. І як завжди вони «забули». Підготовлено проект рішення виконкому, щоб їх прибрати з бульвару Шевченка. Це рішення відразу б пожвавило роботу тролейбусів і розвантажило б центр міста. Але вони не хочуть ані транспорт міняти, ані йти з тролейбусних маршрутів, зводять наклепи і звинувачують тих транспортників, які поміняли свої автобуси на новіші. Як показали останні збори, очолює опір маршрутників Сергій Пачесюк - народний депутат», - зазначив В. Дядченко.

 

Зауважимо, що не лише черкаські перевізники не перейшли на стандарт Євро-4. Як повідомляє УНН, з 1 січня 2012 року українські нафтопереробні заводи повинні були повністю перейти на стандарти ДСТУ 4839:2007 та ДСТУ 4840:2007, що відповідають вимогам Євро-4 і Євро-5. Однак Міністерство економічного розвитку і торгівлі своїм наказом від 5 січня 2012 року відклало повний перехід виробництва пального на ці стандарти якості до липня.

 

Для довідки:

Екологічна сертифікація автомобілів спрямована на поліпшення екологічної ситуації в світі. Першим кроком було введення стандарту Євро-1. У Євросоюзі його прийняли в 1992 році.

Другим кроком було прийняття стандарту Євро-2. Європа порадувала цим своїх громадян в 1995 році.

Стандарт Євро-3 у Європі був прийнятий в 1999 році і скасований уже в 2005 році.

А реєструвати авто стандарту Євро-4 заборонили з січня 2011 року. Тож нині європейські країни живуть за стандартом Євро-5.

 

Фото: tour2kiev.com.ua

Поділіться з друзями: