Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2011

Уряд затримав виплату соціальної допомоги

Читайте більше в рубриці Гроші
 

До редакції видання НародUA звернулася пенсіонерка Ольга Афанасіївна, що мешкає в Черкасах по вул. Гагаріна, 85, у зв’язку з тим, що в листопаді 2001 року черкащанам вперше за останній рік значно затримали виплату соціальної допомоги. Зокрема, йдеться і про людей з обмеженими фізичними можливостями, «колясочників», які не можуть самостійно пересуватися. Таких у Черкасах, за її словами, близько 300.

Ольга Афанасіївна одержує соціальну допомогу на 29-річну дочку, хвору на ДЦП, яка, відповідно не може працювати та жити самостійним життям. Жителька Черкас повідомила, що з середини листопада неодноразово зверталася до Черкаського міськвиконкому, в тому числі й на гарячу лінію, але їй лиш говорили, що інформацію передадуть чиновникам, а гроші от-от віддадуть.

Однак у час, визначений законодавством для виплати соціальної допомоги, черкащани, обмежені у фізичних можливостях, так і не отримали коштів.

Черкащанка розповіла, що її пенсія складає трохи більше вісімсот гривень, а соціальна допомога дитині – 1100 гривень. Грошей немає, тому їй важко заплатити навіть за комунпослуги. Крім того, жінка розповіла, що біля її будинку комунальники постійно переривають дорогу і через це коляска, якою вона возить дочку, швидко виходить з ладу. Тому черкащанка звернулася в соцслужбу, щоб їй допомогли придбати нову коляску. І по невідомо, коли влада зробить це.

За її словами, якщо влада і далі так буде затримувати соціальні виплати – то не тільки в Донецьку і не тільки чорнобильці будуть мітингувати, а мітинги покотяться по всій Україні.

Тим часом ми зв’язалися з начальником управління праці та соціального захисту населення Соснівського райвиконкому Черкас Валентиною Литвинович, яка повідомила нам, що ніяких проблем із виплатою соцдопомоги немає і те, що люди не отримують допомогу із середини жовтня є неправдою.

За її словами, допомога має виплачуватися з 2 по 30 число кожного місяця і надається вчасно. На констатацію факту, що уже минув листопад, а люди так і не отримали гроші, Валентина Литвинович, врешті, підтвердила, що в листопаді дійсно затримали допомогу.

Вона пояснила це тим, що Кабмін вносив корективи в державні субвенції регіонам і 21 листопада вийшла відповідна постанова. Нею, крім того, виділялися додаткові кошти Черкасам на листопад-грудень. Сьогодні, за словами чиновника, проблем немає, оскільки кошти вже надійшли людям.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему