Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Трав 2012

У заступників губернатора зарплата вдвічі менша, ніж у заступників мера

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Гроші
 

Заступники голови Черкаської обласної державної адміністрації за минулий рік отримували майже вдвічі меншу зарплатню, ніж їхні колеги – заступники міського голови Черкас Сергія Одарича.

Олексій Головко у 2011 році отримав 67 646 гривень (графа «заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору») та 5 689 грн. матеріальної допомоги. Йому також належать земельна ділянка, площею 2,93 га у Черкаській області. Крім того, він отримав 2 276 грн доходу від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна. Має квартиру в Черкасах, площею 41 кв. м., а у власності дружини – житловий будинок у  Черкасах, площею 42 кв. м.

 

Керівник апарату обласної державної адміністрації Едуард Івакін у 2011 році отримав 51 933 грн (графа «заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору») та 3 717 грн (графа «страхові виплати, страхові відшкодування, викупні суми та пенсійні виплати, що сплачені декларанту за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу»). Дружина Івакіна у минулому році отримала 15 200 грн заробітної плати та 100 606 грн доходу від відчуження рухомого та нерухомого майна.

 

Тетяна Прітченко за минулий рік отримала 60 071 грн (графа «заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору»), 428 грн доходу від викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, 4 694 грн матеріальної допомоги, 1 260 грн доходу від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна та 45 800 грн пенсії. Члени сім'ї Прітченко у минулому році отримали 67 750 грн заробітної плати та 10 526 грн матеріальної допомоги. Заступниця Тулуба має у власності квартиру в Черкасах, площею 62,3 кв. м та автомобіль Opel Vectra 2003 року випуску.

 

Для порівняння – перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко торік заробив  понад 125 тис. грн. Більшість коштів  (а це 116 тис. грн) заробітна плата, решта -  дивіденди, проценти та страхові відшкодування.

 

Інший заступник - Олексій Леонов - задекларував за минулий рік 126,9 тисяч гривень.  Усі ці кошти – це винятково його заробітна плата на посаді віце-мера.

 

Керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міської ради Микола Кудрявцев у минулому році заробив 140 тисяч гривень. Із них заробітна плата - 112,9 тисяч гривень.

 

 

Інформація надана прес-службами Черкаського міськвиконкому та Черкаської облдержадміністрації

 

Фото: freegreatpicture.com

Поділіться з друзями: