Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

Ціну на цукор влада збиватиме демпінгом за рахунок резервів

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Заступник голови Черкаської ОДА Олексій Головко повідомив, що влада буде "збивати" ціну на цукор демпінгом, тобто викиданням на ринок запасів цукру в області. За його словами, на Черкащині сьогодні - близько 50 тисяч тонн цукру, який є "перехідним запасом" і можна використовувати для демпінгу. Водночас Олексій Головко заявив, що цього року чимало сільськогосподарських господарств Черкаської області відмовилися від вирощування цукрового буряка і взагалі його не садили через цінову політику.

Так, якщо цього року було заплановано в Черкаській області посадити цукровий буряк на 43 тисячах гектарів, то реально висаджено десь на 35 тисячах га. 

Олексій Головко це пояснив тим, що різні підприємства вважають сьогодні вирощування цукрового буряка невигідним або не таким рентабельним, як інші культури. Зокрема йшлся і про підприємства Чорнобаївського району Черкаської області.

Крім того, як повідомив заступник голови Черкаської ОДА Олексій Головко, ускладнює процес виробництва цукру і те, що деякі підприємства мають борги і досі не розрахувалися за буряк перед сільгоспвиробниками.

Так, за словами Олексія Головка, не розрахувався з сільськогосподарськими виробниками, скажімо, Жашківський цукровий завод.

 

Попри це, як стверджує Олексій Головко, влада контролює і контролюватиме ціни на цукор, зокрема за рахунок запасів. 

Заступник черкаського губернатора запевнив, що 5-6 грн за кілограм цукру - його стабільна ціна і немає економічних підстав для її підвищення.

 

Фото en.wikipedia.org

 

 

Поділіться з друзями: