Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Черв 2012

Сергій Тулуб не розповів, скільки витрачено на поїздку черкаських чиновників в США (ЦИФРИ)

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Черкаський губернатор Сергій Тулуб ще не знає, скільки витрачено з обласного бюджету на поїздку черкаської делегації до Сполучених Штатів Америки. Про це він заявив НародUA на прес-конференції 25 червня. Голова Черкаської ОДА заявив, що з бюджету фінансувався офіційний візит лише п'ятьох осіб. Окрім нього, як повідомив пан Тулуб, це міський голова Канева Віктор Ніколенко та ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський. Інших двох делегатів Сергій Тулуб не назвав, однак НародUA таки дізнався "повний список". А також те, скільки було офіційно витрачено з бюджету на візит Сергія Тулуба до США.

Окрім витрачених з бюджету коштів на поїздку черкаської делегації в США на фестиваль російської культури "Наша спадщина", НародUA також поцікавився у Сергія Тулуба про те, які картини чи інші роботи, що мали експонуватися від Черкащини на виставці в Штатах, зникли, як повідомляла "Провінція", під час перельоту делегації.

 

І ось що ми почули у відповідь від черкаського губернатора:

- На сьогоднішній день я не маю такої інформації щодо зниклих якихось там експозицій. До мене така інформація не доходила, тому розглянемо. А друге питання - що стосується бюджетних витрат - то вони були витрачені тільки на ту кількість - офіційну - делегації, а це - п'ять осіб, згідно нормативів, які установлені міністерством фінансів України. І ні копійки більше. Все інше було профінансовано за рахунок різноманітних організацій, а також фірм, які підтримували нашу делегацію - митців, художників і так далі - у цій поїздці. Ну ми вчора тільки повернулися, шановний. Зараз уточнюється. Воно ж не могло шось за ніч бути. Розумієте, вчора делегація тільки ввечері повернулася. Тому зараз бухгалтери підраховують, скільки там чого на цих п'ять осіб... Тим більше, в офіційній делегації знаходився міський голова міста Канева, знаходився ректор національного університету імені Богдана Хмельницького... Тому... почекайте, через тиждень ми вам скажемо. Через прес-службу дамо офіційно відповідь на це питання.

 

Утім, після неодноразових дзвінків до управління культури та управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА, НародUA таки вдалося дізнатися про весь склад офіційної делегації, а також про витрати з бюджету.

 

Так, перший заступник управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Євген Калінічев повідомив НародUA, що з бюджету, "згідно з розпорядженням", фінансувався лише візит Сергія Борисовича Тулуба.

Окрім голови Черкаської ОДА, ректора Анатолія Кузьмінського та вже згаданого мера Канева Віктора Ніколенка до офіційної делегації входили також пан Євген Калінічев та начальник управління культури ОДА Василь Марштупа.

 

За словами Євгена Калінічева, пану Кузьмінському оплачував відрядження університет, міський голова Канева Віктор Ніколенко їздив до США за рахунок Канівського міського бюджету, а сам пан Євген Калінічев та Василь Марштупа їздили "за власний рахунок та за рахунок приймаючої сторони".

 

Спершу Євген Володимирович Калінічев повідомив НародUA, що одна доба проживання Сергія Тулуба в американському готелі обходилася "в 240 доларів без харчування" (голова Черкаської ОДА пробув там чотири ночі).

 

Крім того, як розповів НародUA перший заступник управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА Євген Калінічев, переліт губернатора коштував до однієї тисячі доларів.

 

Врешті, Євген Калінічев проінформував, що, відповідно до розпорядження, загалом на перебування голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба в США з бюджету виділено 23 тисячі гривень.

 

 

Тим часом черкаська опозиція, зокрема й координатор "Ради опозиційних сил Черкащини" Леонід Даценко сьогодні знову розкритикували губернатора Сергія Тулуба за витрачання коштів з бюджету та загалом участь у заходах "російської та єврейської культури" в Нью-Йорку.

Зокрема, пан Даценко закинув Сергію Тулубу те, що українську культуру на Черкащині голова ОДА не підтримує. Йшлося і про культурно-туристичні об'єкти області, які колись входили в "Золоту підкову Черкащини" і які сьогодні, за словами Леоніда Даценка, руйнуються. В тому числі - замок Шувалових у Тальному, а також резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині.

 

 

Фото tsn.ua

 

Поділіться з друзями: