Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2012

Сергій Одарич прогнозує обвал гривні?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Мер Черкас Сергій Одарич заявив, що, на його думку, через деякий час гривню чекає знецінення. Про це йшлося на нараді в Черкаському міськвиконкомі. Крім того, міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що нинішній Уряд перед виборами діє в стилі Юлії Тимошенко, підвищуючи зарплати й інші соціальні виплати.

Тому міський голова Черкас Сергій Одарич дав доручення департаментам Черкаського виконкому активно використовувати бюджет розвитку міста, поки гривня є стабільною. 

"Нам потрібно найактивніше використовувати бюджет розвитку. У нас там є десь 9,5 мільйонів... Тому що в мене таке передчуття, що через місяців два гроші знеціняться і перетворяться в пам'ятник. До виборів ми не дотягнемо...", - заявив Сергій Одарич.

 

З іншого боку, директор департаменту бюджетної політики Черкаського міськвиконкому Наталія Джуган повідомила про ризики й проблеми в наповненні бюджету розвитку міста. Також Наталія Джуган запропонувала вкотре звернутися до віце-прем'єра Валерія Хорошковського з приводу покриття Урядом 55 мільйонів дефіциту бюджету Черкас на виплату зарплат.

Проте мер Черкас Сергій Одарич заявив, що всі ці звернення нічого не вирішать, а Уряд і далі продовжує піднімати зарплати, повторюючи політику Юлії Тимошенко.

 

"Про що ми говоримо? Зараз ще підняли зарплату. Наші листи і звернення - до лампочки... Їм би до виборів дожити.... Юлія Володимирівна у всій красі. Те, що вона робила - зараз повторюється",  - заявив Сергій Одарич.

Поділіться з друзями: