Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Груд 2011

Плити на Чернечій горі руйнували реставратори за півтора мільйона гривень?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Директор Шевченківського національного заповідника і екс-мер Канева Василь Коломієць дав коментар виданню НародUA щодо розбитих плит на могилі Шевченка. Колишній мер, що не був допущений на останні вибори, але після судових процесів таки домовився з владою і став директором заповідника, дуже неохоче відповідав на питання НародUA. А вкінці взагалі відмовився далі будь-що коментувати і кинув слухавку.

Василь Коломієць повідомив, що мармурові плити на могилі Шевченка зруйнувала «Рембудреставрація», яка і реставрувала могилу.

Цікаво, що реставрація могили Шевченка, зокрема заміна плит, була проведена лише кілька місяців тому – у серпні-вересні 2011 року. І на цю заміну плит, як стверджував вкінці липня цього року Василь Коломієць, планувалося витратити десь півтора мільйони гривень.

Таки чином, випливає, що півтора мільйони пішли, як то кажуть «коту під хвіст».

Нагадаємо, що тоді, під час реставрації плит, директор заповідника кореспонденту «Дня» розповів наступне:

«Було розроблено відповідний проект. Усе через розбиті плити, які лежали нерівно, все попливло, коли були дощі. Тому зараз укріплюються схили, перекладається граніт. Замовник - Черкаська облдержадміністрація».

Василь Коломієць тоді запевнив, що до 17 серпня усі реставраційні роботи буде завершено, паркан приберуть і зникнуть усі незручності.

Проте сьогодні, як повідомила канівська газета «Дніпрова зірка», навіть губернатор Сергій Тулуб різко розкритикував місцевих чиновників як за те, що туристичний центр «Авто-Ріка» з причалом досі не зданий в експлуатацію, так і за розбиті плити в Шевченківському заповіднику. Крім того, голова ОДА заявив, що винні чиновники нестимуть відповідальність.

Тим часом подаємо пряму мову Коломійця під час розмови з НародUA.

- Дані відповідні доручення, щоб усунути це, але там виновата будівельна організація, на яку счас подають претензії. Це така там єсть організація «Рембудреставрація», яка робила реставрацію могили і просто механізмами потовкла пилити. Частину вона замінила, часину має замінити до весни.

Сьогодні вартість збитків … не визначена. По крайній мірі цим счас займаються.

Замовником на це діло був… держадміністрація, а далі… На сьогодні більшість його усунута. Але погодні умови не дають це зробити.

- А коли саме були пошкоджені плити?

- Під час реставрації.

- Коли саме?

- Це було … у вересні.

- І з того часу вони лежали пошкоджені?

- Вони відразу ж востанавлювали. (переходить на дещо істеричний крик – ред.) Нада їхати дивитися. Я нічого більше коментувать не хочу.

 

Фото photoukraine.com

Поділіться з друзями: