Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Квіт 2012

Підприємство депутата-регіонала було єдиним учасником конкурсу на оренду будівель в центрі Черкас

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Підприємство «Хелсі-Плюс», яке очолює депутат Черкаської міської ради Володимир Гудзенко (фракція Партії регіонів), нещодавно стало переможцем у конкурсі на право оренди об'єкту міської комунальної власності, що знаходиться в центрі міста. Проте, як вдалося з'ясувати НародUA, конкурсу насправді не було.

Як ми вже повідомляли, спроба дізнатися, хто ще брав участь у конкурсі, викликала певний спротив у працівників відділу оренди. Зрештою, начальник відділу Світлана Марущак попросила спрямувати до Черкаського міськвиконкому інформаційний запит. Відповідь, яку ми отримали, була такою:

 

«Повідомляємо, що відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди об'єктів міської комунальної власності, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 20.12.2007 №4-173 «Про оренду об'єктів міської комунальної власності» були затверджені умови конкурсу на право оренди частини комплексу будівель, розташованого по вул. Смілянська, 38/1, та опубліковані у газеті «Нова Доба» від 27.03.2012.

 

У визначений термін (до 17-00 12.04.2012 року) надійшла заявка на участь у конкурсі від одного учасника - ТОВ  «Хелсі-Плюс».

 

Відповідно до п.5.1 зазначеного положення у разі надходження пропозиції, що відповідає умовам конкурсу, лише від одного учасника, конкурс не проводиться. У такому випадку договір оренди укладається із заявником на умовах, запропонованих ним у конкурсній пропозиції.

 

Конкурсна пропозиція ТОВ  «Хелсі-Плюс» відповідала умовам конкурсу: запропонована орендна плата  6360,00 грн (без ПДВ). Переможцем конкурсу,  на  право  оренди об'єкту міської комунальної власності – частини комплексу будівель, розташованого по вул. Смілянська, 38/1, визнано ТОВ «Хелсі-Плюс», з яким 18.04.2012 укладено договір оренди», - повідомила нам директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

 

Фото: tf2fan.com

Поділіться з друзями: