Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

Ошукані вкладники кредитних спілок повідомили, що влада їх кинула

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Представник черкаських вкладників, ошуканих кредитними спілками, Володимир Гончаренко повідомив сьогодні, що губернатор Сергій Тулуб уже півтора роки відмовляється зустрітися з ними. За його словами, увесь цей час представники 24 тисяч обкрадених "кредиторів" спілок звертаються із письмовими зверненнями до голови ОДА, однак він їх ігнорує. Як ігнорують інші структури державної влади.

За словами Володимира Гончаренка, "кредитні спілки стали трагедією українського народу", оскільки держава не контролювала процес їх створення та діяльності.

Він повідомив, що після масових неповернень грошей вкладників та банкрутств кредитних спілок державні органи фактично ніяк не відреагували на події. Попри те, що за Конституцією та ст. 1177 Цивільного кодексу України держава повинна компенсувати втрати громадян у таких випадках.

Однак, як стверджує Володимир Гончаренко, у нього вже зібралося 10 кілограмів "відписок" чиновників, які або відсилають до інших структур, або стверджують, що немає закону, який би регламентував процес повернення втрачених громадянами коштів.

Водночас правоохоронні органи, як повідомив Володимир Гончаренко, нічого, окрім фіксування свідчень потерпілих, не роблять. Вони, за словами координатора ошуканих черкаських вкладників Володимира Гончаренка, не опитують навіть керівників спілок, які не віддали своїм клієнтам гроші.

Сьогодні ж, як стверджує Володимир Гончаренко, влада робить вигляд, що нічого не відбулося і краху спілок у 2007-2008 роках не було.

Він повідомив, що політики, які ідуть до влади, обіцяють їм вирішити проблему, однак потім нічого так і не роблять. Так, за словами Володимира Гончаренка, їм особисто Віктор Янукович обіцяв, що як тільки прийде до влади, то відразу поверне всі гроші до копійки. Однак після цього, як заявив представник ошуканих вкладників, ні Адміністрація Президента, ні Уряд, ні жоден депутат Партії регіонів не підтримав постраждалих від кредитних спілок.

Володимир Гончаренко впевнений, що багато людей влади, зокрема і у Верховній Раді, "нагріли на цьому руки", створюючи кредитні спілки та лобіюючи їх інтереси.

Він нагадав, що в Україні постраждало від спілок 2,5 млн осіб.

За словами Володимира Гончаренка, на Черкащині від судових тяганин та поневірянь померло вже близько 300 ошуканих вкладників, а по Україні - більше трьох тисяч.

Представник вкладників назвав цю історію із кредитними спілками продуманою черговою аферою з пограбування народу. Він нагадав, що ще рік тому було лише сім мільярдерів в Україні, а сьогодні - вже більше тридцяти. В той же час народ все бідніє.

 

 

 

 

Поділіться з друзями: