Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Серп 2012

Одарич розповів про «хитрий спосіб вичавлювання грошей» з регіонів

Читайте більше в рубриці Гроші
 

У Черкасах вчора було відновлене газопостачання, а в мешканців двох мікрорайонів після двотижневої перерви нарешті з’явилася гаряча вода, проте ненадовго.

Як повідомив під час сесії міський голова Черкас Сергій Одарич, ситуація із відключенням котелень від газу характерна не лише для Черкас.

 

«Два тижні тому перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Володимир Триколич дав доручення відключити споживачів газу від постачання газу. Ситуація ця характерна не лише для Черкас, вона характерна для всієї України. Формальною причиною для відключення є заборгованість «Черкаситеплокомуненерго» за спожитий газ. Але причина в тому, що державний бюджет заборгував «Черкаситеплокомуненерго» близько 26 мільйонів гривень компенсації різниці в тарифах. «Черкаситеплокомуненерго» не може сплачувати за борги держави. Тобто, це такий хитрий спосіб вичавлювання грошей з регіонів, з міських бюджетів», - пояснив Сергій Одарич.

 

За його словами, з цієї причини відбулося відключення двох котелень.

 

«Як тільки це відбулося, я звернувся з офіційним листом до прем’єр-міністра України. Позавчора нарешті була реакція Азарова, у тому числі йшлося про те, що «як це так, що кияни не мають гарячої води». І вчора відбулося зняття пломб, були запущені котельні на Луначарці і в районі Пилипенка. Гаряче водопостачання відновлене, але відновлене лише на три дні, бо ліміти є тільки на три дні. Цілком може бути, що післязавтра гарячої води знову не буде», - пояснив Сергій Одарич.

 

Про газові перипетії можна дізнатися більше, прочитавши наш матеріал «У Черкасах «Нафтогаз» відключає котельні від газу, бо вибори на носі?».

 

Фото: franuk.com

Поділіться з друзями: