Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Серп 2012

На вшанування Шевченка на Черкащині витратять 200 мільйонів гривень

Читайте більше в рубриці Гроші
 

200 мільйонів гривень на 200-річчя Тараса Шевченка. Саме таку орієнтовну суму назвав сьогодні під час прес-конференції голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

За його словами, зараз якраз триває робота з підрахунку коштів, які планують витратити.

 

«Днями до мене звернувся обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка – вони вийшли зі своєю пропозицією. І сьогодні ми ці питання обраховуємо знову, адже потрібно буде ще більше коштів на деякі питання, бо йдеться про центр театрального мистецтва Черкаської області. І таких прикладів є дуже багато, зараз триває опрацювання цього всього», - розповів Сергій Тулуб.

 

Він також назвав орієнтовну суму, яку ймовірно, вдасться зібрати, щоб профінансувати усі святкові заходи.

 

«Ми порахували те, що ми можемо зосередити на цих підготовчих заходах. Якщо взяти усі бюджети розвитку в районах, містах і зосередити їх, ми зараз над цим працюємо і над цим зараз працює Міністерство фінансів, то ми бачимо, що біля 200 мільйонів гривень можна зібрати. Це чимала сума грошей. І ці кошти можна використати саме на реалізацію тих заходів, які передбачають святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка», - підсумував Сергій Тулуб.

 

Фото: in.skyline.kh.ua 

Поділіться з друзями: