Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Серп 2012

На пільгові ліки для черкащан треба 18 мільйонів гривень

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Для того, щоб забезпечити медикаментами черкащан, які мають пільги, потрібно щонайменше 18 мільйонів гривень.

Такі цифри, які ґрунтуються на розрахунках департаменту охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому, озвучила під час сесії депутатка обласної ради Любов Майборода.

 

Вона звернулася до депутатів міської ради та до мера Черкас Сергія Одарича з проханням розібратися у питанні недостатнього виділення коштів на забезпечення ліками пільгових категорій громадян.

 

«Я хочу звернути вашу увагу на питання забезпечення пільгових категорій медикаментами. Відповідно до постанови Кабміну «Про впорядкування безоплатного відпуску лікарських засобів в разі амбулаторного лікування», 55 тисяч черкащан мають право на пільгове або ж безкоштовне забезпечення медикаментами. За розрахунками департаменту охорони здоров’я, на це потрібно 18 мільйонів гривень. У бюджеті на 2012 рік ви затвердили цифру 1 млн 878 тисяч гривень. Це десята частина від потреби для цих пільгових категорій. А профінансовано за перше півріччя лише 509 тисяч гривень. Тобто, лише 27 % ця пільгова категорія має коштів на медикаменти», - наголосила Любов Майборода.

 

Крім того, депутатка закликала подивитися аналіз використання коштів міського бюджету на сайті департаменту бюджетної політики.

 

«Загалом на медикаменти передбачено 7,5 мільйонів гривень. Станом на вчорашній день профінансовано 3 млн 632 тисячі. Мільйон недофінансування на сьогоднішній день по медикаментах затверджений сесією міської ради. Фактично, найнижчий відсоток фінансування іде по медикаментах», - сказала Любов Майборода, зауваживши, що «на апарат, і на святкування кошти знаходяться».

 

У свою чергу, міський голова Черкас Сергій Одарич попросив очільника департаменту охорони здоров’я поінформувати його про причини недофінансування відповідно до міського бюджету.

 

«Ми всі добре знаємо, що галузь охорони здоров’я фінансується відповідно до рішень Уряду та Верховної Ради про державний бюджет і делегування коштів до місцевих бюджетів. Тому я дуже сподіваюся, що в грудні Любов Володимирівна, як народний депутат України, прийме правильний бюджет і передбачить потребу в коштах на галузь охорони здоров’я», - сказав Сергій Одарич.

 

Фото: uastudent.com

Поділіться з друзями: