Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Січ 2012

На паркомати Черкасам потрібно понад мільйон євро

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Для того, щоб встановити мінімальну кількість паркоматів, Черкасам потрібно щонайменше 1 млн 200 тисяч євро.

Про це НародUA повідомив начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Черкаського міськвиконкому Віталій Дядченко.

За його словами, зараз саме ведуться переговори з приватним інвестором щодо встановлення паркоматів у Черкасах.

«Для нашого міста і для його потреб паркомат, на жаль, дороге задоволення. Середня ціна за одиницю – біля 6 тисяч євро», - розповів В. Дядченко. Він також пояснив, що сьогодні на ділянці від обласної лікарні до площі 700-річчя є 108 діючих парковок. Планується створити стільки ж парковок для того, щоб розвантажити бульвар Шевченка та вулиці Гоголя, Ільїна, Хрещатик тощо. На кожну таку платну парковку потрібен паркомат.

«Таким чином, потрібно мінімум 200 паркоматів», - наголосив В. Дядченко.

Тим часом, як ми уже повідомляли, існування платних парковок без паркоматів з першого січня цього року є незаконним, оскільки  набрав чинності пункт 14 Постанови Кабміну №1342 від 3 грудня 2009 року – «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», згідно з яким «відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 10 місць паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару». Як бачимо, цей пункт передбачає, що з першого січня паркомати мають бути встановлені на всіх вуличних парковках України, адже розраховуватися за паркування іншим способом є неприйнятним і суперечить законодавству.

 

Фото: timeszp.com

Поділіться з друзями: