Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Груд 2011

На охорону «дачі Андрєєва» в Черкасах хочуть виділити кошти

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Обласна влада вирішила виділити кошти на охорону так званої «дачі Андрєєва».

Про це заявила депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода. За її словами, на сесію облради виносилося відповідне питання, але потім воно було зняте з порядку денного.

«Питання стосується будівель за адресою Мендлєєва,4. Я звернулася до управління по експлуатації Будинку Рад з проханням надати мені інформацію – які доходи приносить ця будівля і які видатки. І отримала відповідь – доходів не отримується ніяких. А з 20 листопада на охорону об’єкта до кінця року планується виділити 137, 7 тисяч гривень. Це лише на охорону! 5 працівників охороняють цей об’єкт. 20 тисяч іде на оплату комунальних послуг. Щомісяця цей об’єкт коштує 100 тисяч гривень для обласного бюджету», - розповіла Л. Майборода.

Вона також звернулася до голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба та до голови облради Валерія Черняка, поцікавившись, наскільки доцільно дозволяти собі такі витрати.

«На наступній сесії це питання має бути винесено в порядок денний. Я вважаю, що наш обов’язок – продати цей об’єкт з аукціону, пустити його на приватизацію. І не витрачати кошти з бюджету», - підсумувала депутатка.

 

Нагадаємо, що НародUA слідкує за подіями, які відбуваються навколо дачі Андрєєва. Так, ми теж відправляли інформаційний запит до управління з експлуатації Будинку Рад щодо охорони об’єкту, проте нам відповіли, що жодні кошти не виділялися, а отже «дачу» весь цей час охороняли фактично безкоштовно.

Поділіться з друзями: