Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2012

Миколі Булатецькому пропонували 5 мільйонів доларів за роль «дурника»

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Кандидат в народні депутати по 194 виборчому окрузі Микола Булатецький сьогодні під час Форуму демократичних сил у Черкасах заявив, що йому пропонували гроші, а також погрожували напередодні виборів.

«Мені особисто за два тижні до виборів пропонували таку суму… Тільки не для того, щоб я знявся, а щоб я просто тихенько дурником прикинувся і пропустив… Ця сума починалася від 5 мільйонів доларів і вище. А мій син сказав: «Я уявляю, що ти сидиш на мішках із грошима і кажеш: «Який я ідіот, чим же мені тепер займатися?». За день до виборів мені передали, що все одно це не має перспективи і «якщо ти станеш депутатом, то тебе пристрелять, а на твоє місце прийде в законний спосіб другий депутат», - розповів Микола Булатецький.

 

Він також закликав усіх присутніх на Форумі об’єднуватися навколо трьох політичних сил – «Батьківщини», «УДАРу» і «Свободи» та оголосив про створення Революційного комітету захисту голосів виборців.

 

«Ми започатковуємо постійно діючий форум, і я думаю, що ми кожну суботу будемо збиратися тут», - наголосив Микола Булатецький, зазначивши, що в організаторів виникли певні труднощі з місцем проведення заходу, оскільки спочатку планувалося, що він відбудеться у міському будинку культури імені Івана Кулика, проте в останній момент форум довелося перенести до краєзнавчого музею.

 

Фото: zaholovok.com.ua

Поділіться з друзями: